Ця незвичайна конструкція дарує відвідувачам площі Шварценбергплатц (Schwarzenbergplatz ) у Відні незвичайні звукові відчуття. Багатовимірність звучання Павільйону звуку (Sound Pavilion) «The Morning Line», встановленого на площі, викликала підвищений інтерес городян, з-за чого Павільйон залишиться у Відні до літа 2012 року. Дивна конструкція з 20 тонн шаруватого алюмінію чорного кольору довжиною 20 м і висотою 10 м сама […]

«The Morning Line» – особливі звукові відчуття

Ця незвичайна конструкція дарує відвідувачам площі Шварценбергплатц (Schwarzenbergplatz ) у Відні незвичайні звукові відчуття. Багатовимірність звучання Павільйону звуку (Sound Pavilion) «The Morning Line», встановленого на площі, викликала підвищений інтерес городян, з-за чого Павільйон залишиться у Відні до літа 2012 року.

Дивна конструкція з 20 тонн шаруватого алюмінію чорного кольору довжиною 20 м і висотою 10 м сама по собі нагадує орнаментальне архітектурна споруда. Вона оснащена ще і півсотнею гучномовців, керованих складною звуковою системою. Цікавий і вибір композиторів, твори яких не вписуються в рамки традиційного мистецтва і сучасного репертуару концертних залів.

Нью-йоркський художник Метью Річі, спроектував цю незвичайну конструкцію, визначив її як межжанровую платформу, яка покликана досліджувати складні шляхи взаємодії мистецтва і науки, музики та архітектури, космології і математики. Звуковий павільйон встановлений завдяки фонду Франчески Габсбург і доступний для безкоштовного прослуховування і огляду.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Що подивитися у Відні

Як доїхати з аеропорту

Квитки та проїзні

Де поїсти?

Раджу цей готель у Відні


Дізнайтеся як з’їздити до Відня дешево