Гімназія «Терезіанум» розташувалася у Палаці Фаворита. У внутрішніх приміщеннях збереглося багато чого від інтер’єрів та оздоблення епохи Карла VI. На сьогодні в «Терезіанумі» навчаються 800 осіб. У програмі традиційно закладено виховання хороших, «лицарських», манер. Діяльність цієї приватної школи займається держава.

Відкрита гімназія фонду «Терезіанська академія» (Das Öffentliche Gymnasium der Stiftung Theresianische Akademie) – «Терезіанум» (Theresianum) — знаходиться в районі Видно австрійської столиці, займаючи одне з найстаріших віденських будівель – колишній Палац Фаворита (Palais Favorita). Нині існуючий монументальний класичний архітектурний ансамбль, прикрашений державним гербом, зводився в 1687 – 1690 рр. архітектором Лодовіко Бурначини. Донька померлого в 1740 році Карла VI — Марія Терезія, в 1746 році продала палац єзуїтам, поставивши умову: відкрити в його стінах «Collegium Theresianum» — лицарську академію для дітей аристократів.

Сьогодні в «Терезіанумі» навчають 800 осіб. У програмі «терезианцев» традиційно закладено виховання хороших, «лицарських», манер. Обов’язково вивчаються іноземні мови, загальноосвітні предмети; викладаються факультативно: музика, творчість, економіка та інформаційні технології, спорт. Фізичний розвиток учнів — «наріжний камінь» викладання в «Терезіанумі»: на території є басейн, три футбольних поля, спортзали, басейн, ігрові майданчики і навіть скеледром. Діяльність цієї приватної школи займається держава.

У внутрішніх приміщеннях гімназії збереглося багато чого від інтер’єрів та оздоблення епохи Карла VI. Старовинна бібліотека, картини і скульптури, плафонний розпис і витончений «золотий кабінет» (Goldkabinett) в стилі рококо — дбайливо відновлені, мають первісний, історичний вигляд.

В період канікул, влітку, на території Палацового парку «Терезіанум» у відкритому театрі проводяться вистави в рамках Віденського літа оперети.

Терезіанум (Theresianum)
Favoritenstraße 15 1040 Wien-Wieden, Österreich
theresianum.ac.at

Їхати лінією метро U, U1 до станції Taubstummengasse

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Що подивитися у Відні

Як доїхати з аеропорту

Квитки та проїзні

Де поїсти?

Раджу цей готель у Відні


Дізнайтеся як з’їздити до Відня дешево