Національний парк в Австрії Тайаталь був створений в 1999 році. Назва його походить від назви річки Дыйя, яке по-німецьки звучить як Тайя. Цей парк стоїть того, щоб в ньому побувати.

Національний парк в Австрії Тайаталь (Nationalpark Thayatal)

Національний парк в Австрії Тайаталь (Nationalpark Thayatal) був створений зовсім недавно, всього лише в 1999 році. Назва його походить від назви річки Дыйя, яке по-німецьки звучить як Тайя (Thaya). Цей парк стоїть того, щоб в ньому побувати.

Околиці цієї річки абсолютно незаймані людиною, і тому тут збереглася прекрасна австрійська природа. Річка практично по колу огинає гору Умлауфберг, яка є самим цікавим місцем національного парку.

Квіткові луки, густа рослинність, багатюща фауна — це і є парк Тайаталь. Тут живе безліч пернатих представників Червоної Книги, наприклад, чорним лелекою. Також тут живуть дуже рідкісні смарагдові ящірки і європейські бобри.

Національний парк в Австрії Тайаталь (Nationalpark Thayatal)

А помандрувати по Тайаталю можна на каное. Адже дуже цікаво оглянути околиці річки Дыйя. А ще можна проїхати по трасах парку, спеціально обладнаним для поїздок на велосипеді. Адже в парку багато чудових місць, наприклад, малесенький містечко в його центрі, Хардегг (Hardegg). У ньому живе тільки вісімдесят чоловік, а навколо цього містечка середньовічні мури з вежами.

Національний парк в Австрії Тайаталь (Nationalpark Thayatal)

І ще, парк Тайталь знаходиться на самому кордоні з іншою країною, Чехією. Але державного кордону тут немає. І мандрівники можуть без проблем опинитися в Чеському заповіднику Подыйе.

Національний парк в Австрії Тайаталь (Nationalpark Thayatal)

Національний парк Тайаталь (Nationalpark Thayatal)
Merkersdorf 90, 2082 Merkersdorf, Österreich
np-thayatal.at

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники