Віденський вальс, шніцель по-віденськи, віденська кава! Ці словосполучення викликають тільки позитивні емоції. А яке дивне переплетення понять! Тут і напій, і їжа, і музика. А чому так, запитаєте ви? Просто знають вінці толк у всьому, що приносить насолоду. І щедро дарують це всьому світу. Вірніше, весь світ навчається у віденців жити стильно, красиво і зі смаком.

Відень

На карті світу чимало знакових міст: Гонконг, Париж, Лас-Вегас, Бангкок, Токіо, Дубаї. Відень – один з них. Віденський вальс, шніцель по-віденськи, віденська кава! Всі ці словосполучення викликають тільки позитивні емоції. А яке дивне переплетення понять! Тут і напій, і їжа, і музика. А чому так, запитаєте ви? Просто знають вінці толк у всьому, що приносить насолоду. І щедро дарують це всьому світу. Вірніше, весь світ навчається у віденців жити стильно, красиво і зі смаком.

Відень – це майже нездійсненна мрія, скажете ви. Помиляєтесь! Відень набагато ближче всіх вищеперелічених міст – всього в двох з хвилинами годинах льоту від Москви. Ось тільки не варто вирушати у Вену з туристичною групою. Це, як походити по музею, напханому дивовижними скарбами, і не мати можливості до них доторкнутися. У Вену краще їхати «дикуном», щоб зрозуміти і відчути її зсередини. І тоді столиця Австрії відкриє свою душу.

Відень

Якщо вам лячно самому вирушати в таку подорож, запросіть друзів. Втім, вінці – народ благодушний і доброзичливо ставляться до туристів. Адже багатьом з них туристи дають можливість заробити на життя. А якщо і можна очікувати десь каверзи або обману, то це швидше від наших співвітчизників, які вже облюбували собі цей казковий місто.

Відень

Потрібно сказати, що австрійці як нація дистанціюють себе від німців, незважаючи на спільну мову. Більш того, на кожному кроці вони підкреслюють цю дистанцію. І менталітет у австрійців зовсім інший – набагато ближче слов’янському, що не дивно, оскільки чимало змішалося різних кровей на землях колишньої Австро-Угорської імперії. Це вам не манірні англійці, і не прагматичні німці, не кажучи вже про турків чи арабів. Ось чому в Австрії слов’янський людина відчуває себе комфортно. А у Відні тим більше, тому що саме тут це відчувається повною мірою.

Відень

Продовжуючи свою розповідь про Відні, хочу сказати, що для мандрівників без досвіду деякі речі можуть здатися дивними і незвичайними. Наприклад, в меню ресторану можна зустріти розведену водою «фанту», або проїхати свою зупинку, якщо вчасно не підійти до дверей автобуса і не натиснути на кнопку, особливо у вечірній час, коли вони курсують напівпорожніми. Є і приємні несподіванки – у вартість квитка в оперу включена вартість проїзду туди і назад. Про все це, як і про інших важливих дрібницях, які допоможуть вам істотно заощадити під час перебування у Відні, можна почитати на venagid.ru

Відень

Кожна подорож вимагає ґрунтовної підготовки. Відень настільки багатогранна, що навіть за місяці перебування тут не побачити і сотої частки того, що це місто може вам показати. Тому потрібно визначитися з місцями перебування, готелем, броня в якій багато в чому допоможе вам в отриманні візи, з вашими інтересами і пристрастями. Можна прокласти маршрут по країні – в Австрії і без Вени є на що подивитися. І тоді свято назавжди залишиться з вами. А venagid.ru вам багато в чому допоможе. Так давайте ж збиратися в дорогу разом!

Відень

Відень

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Що подивитися у Відні

Як доїхати з аеропорту

Квитки та проїзні

Де поїсти?

Раджу цей готель у Відні


Дізнайтеся як з’їздити до Відня дешево