З настанням тепла в сільськогосподарських регіонах Австрії корови, а також інша живність, така як коні, вівці і кози, на все літо заганяються на альпійські луки.

Свято відгону корів з альпійських пасовищ

З настанням тепла в сільськогосподарських регіонах Австрії корови, а також інша живність, така як коні, вівці і кози, на все літо заганяються на альпійські луки. А по закінченню літа пастухи і сировари зганяють худобу назад в стійла. Якщо сезон пройшов вдало, з цього приводу влаштовується свято. Власне сам спуск перетворюється в справжню святкову церемонію. Тварин прикрашають вінками і коронами з квітів, гілок та гірлянд, в які вплітаються зображення святих і хрести, і обважують дзеркалами і дзвіночками, оберігають від злих духів.

Попереду колони простує «вінценосна корова», що відрізняється від інших особливо багатим оздобленням. За нею йдуть інші і корови-однолітки, а замикають колону телята. В долині їх уже чекають зустрічають і починаються справжні народні гуляння. Голосно грає музика, починаються танці, накриваються столи і ллється рікою вино. Гостям свята і туристам селяни розповідають про особливості альпійського скотарства. Найчастіше цей своєрідний свято закінчується далеко за північ.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники