Вже з березня 2012 року, з першого числа, у Відні з’являться нові тарифи за паркування. Мешканці району повинні будуть платити 11 євро на місяць, що на 11 відсотків нижче, ніж було раніше.

Вже з березня 2012 року, з першого числа, у Відні з’являться нові тарифи за паркування. Мешканці району повинні будуть платити 11 євро на місяць, що на 11 відсотків нижче, ніж було раніше. Що стосується короткострокових парковок, то тут ціна навпаки зросте. Так за півгодини потрібно буде платити 1 євро за годину – 2 євро, а за півтори години – 3 євро, дві години парковки будуть коштувати 4 євро.

Подорожчає і штраф за неправильну парковку. Якщо раніше він становив 21 євро, то нові тарифи передбачають 36 євро за таке порушення.

Таким чином уряд Відня збирається боротися із забрудненням повітря в місті. Саме в цих цілях для гостей Вени існують паркування на околиці міста. А по місту вони повинні подорожувати вже на громадському транспорті. Це теж допоможе поліпшити екологію і суттєво зменшить забруднення в місті.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники