Унікальний з чарівною розкутістю і зимової незайманою красою розташувався біля самого підніжжя гори Арльберг з її західної сторони містечко Штубен.

Унікальний, з чарівною розкутістю і зимової незайманою красою, розташувався біля самого підніжжя гори Арльберг з її західної сторони містечко Штубен. Штубен ам Арльберг (Stuben am Arlberg) вважається батьківщиною альпійського законодавця гірськолижного катання Х. Шнайдера. Багато олімпійські чемпіони, чиї імена знайомі мільйонам любителів спорту, родом з цих дорогоцінних країв.

Штубен і містечком-то назвати не можна, скоріше це розкішна село, одна з п’яти, розташованих в горах, гостем якої мріє стати кожен, хто закоханий в альпійські висоти. У перекладі з німецького Stube означає — тепла кімната. Так і насправді можна сказати про невеликому, але затишному Штубен.

По-справжньому самобутній, зберіг свою першорядну загадковість, він притулився на схилі гір, на території, що належить землям Форарльберг. У Штубене налічується близько тридцяти будинків, які як перелітні птахи притулилися на снігових схилах Арльберга, піднявшись на висоту від 1409 до 2529 метрів.

У далекому 1021 році Ханнес Шнайдер заснував у цих краях першу лижну школу. В наші дні любителі гірськолижного спорту в Штубене з жовтня і майже до самого травня можуть насолоджуватися відмінно підготовленими схилами і справжнім альпійською гостинністю. Любителі негаласливим, віддалених від основної маси відпочиваючих доріжок, знайдуть для себе той чудовий мальовничий колорит альпійського досконалості схилів Альбоны, про який доводиться тільки мріяти в галасливих мегаполісах.

До вершини Альбона ведуть три підвісні сучасні дороги, тому піднятися не складе ніяких труднощів, а от спуск може виявитися досить несподіваним. Близько тисячі метрів вниз по схилу гори і ось, ви практично біля воріт готелю, розташованої біля самого підніжжя.

Недалеко від Альбоны розташоване селище Альпе Рауц, а від туди помилуватися околицями Санкт Антон, де на початку XXI століття був проведений чемпіонат світу з гірських лиж або Санкт Крістоф, який розкинувся на самому вершечку перевалу і відверто вражає своїми знаменитими п’ятизірковими готелями. До Цюрса, що розкинувся за перевалом Флексенпасс і Лех, притулилося в високогірній долині, доставлять безкоштовні автобуси. Штубен – це казка не тільки для любителів спорту, тут з неприхованим дитячим захопленням і в затишній сімейній ідилії може перебувати кожен, хто любить цей незрівнянний край Арльберга.

Штубен ам Арльберг (Stuben am Arlberg)
6762 Stuben am Arlberg, Österreich
stuben.com

За матеріалами austria.info

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники