Stans (Stans) – це затишний гірськолижний курорт в Тіролі. Тут добре відпочивати сім’ям з дітьми.

Stans (Stans)

Stans (Stans) – це затишний гірськолижний курорт в Тіролі, біля підніжжя гірського масиву Карвендель (Karwendel) в долині річки Інн (Inn) неподалік від міста Швац (Schwaz), в 29 км від аеропорту Інсбрук.

На тутешніх схилах тільки дві «синіх» траси, два підйомника і зовсім немає складних спусків. Гідність Штанса не в крутих схилах і швидкісних віражах — безпечне місце з невисоким рельєфом найбільше пристосована для початківців лижників. Добре відпочивати в Штансі сім’ям з дітьми. Готель «Шварцбрунн» з його спокійною респектабельної обстановкою ідеальний для сімейного відпочинку. Маленькі лижники (3 — 10 років) навчаються азам гірських лиж та сноубордингу в місцевому лижному клубі безкоштовно. Любителям складних спусків краще відправитися за 3 км — в регіон Швац – Келлерйох.

Stans (Stans)

У Штансі крім гірськолижних спусків є лижна бігова траса, тобогган, сноупарк і льодовий каток. Смішні катання на санях, на снігоступах, керлінг — не залишать вас байдужими. Крім зимових розваг є корт і басейн.

Stans (Stans)

На курорті часто проходять фольклорні виступи і відкриті концерти. Головна визначна пам’ятка Штанса — ренесансний замок Трацберг (Schloss Tratzberg). Всередині старовинного будинку є зображення дерева роду Габсбургів, що відноситься до 1508 році.

Замок Трацберг (Schloss Tratzberg)

Stans (Stans)
6135 Stans, Австрія

Знайти готелі у Шваці

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Інсбрук:

  • Пам’ятки
  • Цікаві екскурсії
  • Куди з’їздити?
  • Карти і схеми міста
  • Як дістатися за €8?
  • Хороші готелі в Інсбруку