Австрійський містечко Шпіц розташовується на березі Дунаю, біля самого підніжжя пагорба Таузендаймерберг. По-російськи це слово означає приблизно “пагорб тисячі відер”, так як саме тут у середні століття проводилося вино і в таких кількостях.

Шпіц (Шпіц)

Австрійський містечко Шпіц (Шпіц) розташовується на березі Дунаю, біля самого підніжжя пагорба Таузендаймерберг. По-російськи це слово означає приблизно “пагорб тисячі відер”, так як саме тут у середні століття проводилося вино і в таких кількостях.

Блакитний Дунай завжди займав ключову роль в економіці Шпіца. У місцевому музеї відвідувачі можуть дізнатися цікаві факти про навігації по цій водній магістралі, починаючи з її найдавніших часів.

Шпіц (Шпіц)

Пфаркирхе (Pfarrkirche)

Наступною популярною пам’яткою Шпіца є церква Пфаркирхе (Pfarrkirche) з її внутрішніми інтер’єрами, виконаними в позднеготическом стилі. Хрестоподібний звід і пресвітерій укупі з изысканнейшими віконними гратами становлять цікавий ансамбль. Розписом вівтаря церкви займався майстер Шмідт з Кремса. Дерев’яні статуї Христа і 12 апостолів розташовуються в нішах уздовж галерей.

Руїни замку Хинтерхаус (Ruine Hinterhaus)

Привабливі руїни замку Хинтерхаус (Ruine Hinterhaus), немов ширяють над містом. А руїни Аггштайновского замку (Ruine Aggstein)знаходяться на скелі над Дунаєм. Неприступна цитадель була збудована родиною баронів Кунрингеров, які залишили свій слід в історії містечка як банда грабіжників. У ХVI – ХVII століттях замок служив фортецею під час оборони австрійської столиці.

Руїни замку Хинтерхаус (Ruine Hinterhaus)

Шпіц (Шпіц)

Шпіц (Шпіц)

Шпіц (Шпіц)
3620 Шпіц, Австрія

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники