Справжнє Ельдорадо для цінителів гірськолижних трас знаходиться в Санкт-Антон, в Тірольському краї австрійської держави.

Справжнє Ельдорадо для цінителів гірськолижних трас знаходиться в Санкт-Антон (Sankt Anton am Arlberg), в Тірольському краї австрійської держави. Це село відоме на весь світ, так і на село-то вона схожа тільки зовні. Фан-парки з трамплінами, з халф і квотер пайпом, близько 300 км спеціально підготовлених трас, більше 80 підйомників і канатних доріг. Тут у 2001 році проходив чемпіонат світу з гірських лиж, є музей, присвячений цього захоплюючого виду спорту. Нічне життя дуже насичена за рахунок більш 30 кафе, барів, 70-ти ресторанів, відкритих ковзанок, боулінг – клубів, кінотеатрів, дискотек.

Так що цей курорт однаково гарний як для завзятих лижників, так і для початківців захоплюватися цим заняттям. Тільки от для новачків тут вибір буде невеликий, легких «синіх» трас тут небагато, і всі вони розташовані в околицях Гальцига (Galzig, 2185 м). А ось для «профі» тут роботи неміряно. Причому деякі широкі траси спеціально не чистять і не вирівнюють від горбів, тим самим підвищуючи складність катання.

Хороший район для катання знаходиться нижче вершини Фаллюгаграт (Valluga Grat, 2660 м). Також цікавий для катання район Рендль – тут фрірайдери і бордистів в фанпарке відчувають різні кікери, рейли і рампи. Правильно визначитися з оптимальним схилом для катання допоможуть багатомовні інформаційні команди. Представники одягнені в червоні куртки і постійно перебувають у межах територій катання. Місцевість для катання в Санкт – Антоні настільки величезна, що спортсмени змінюючи траси можуть навіть і не потрапити вдруге на один і той же схил. В основному катаються на південній стороні, куди бажаючих доставляють витяги з Санкт – Антона. На північний схил можна потрапити за допомогою гондоли, що знаходиться в кінці курорту.

Тим хто не фанат сноубордингу, фрістайлу, фрірайду і тому подібного курорт пропонує в розпорядження 70 км лижних маршрутів для довгих дистанцій, катання на ковзанах, романтичну прогулянку на санях з кінської упряжкою. Велнес у всіх його видах і проявах ви знайдете майже в кожному з численних готелів, незважаючи на його зірковість. У Центрі спорту та скелелазіння arl. Rock можна в будь-який час року пройти 20 маршрутів різних рівнів складності, пограти в теніс, сквош, волейбол і футбол.

St. Anton am Arlberg (Sankt Anton am Arlberg) Австрія
З Росії краще летіти у Інсбрук, Цюріх, Мюнхен, Зальбург, а далі на поїзді.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники