Дуже приємно спостерігати, як після літа багато авіакомпаній почали знижувати ціни. Наприклад, Квиток Москва-Відень через 4379 з обратом на листопад!

Дуже приємно спостерігати, як після літа багато авіакомпаній почали знижувати ціни. Якщо ви збираєтеся у відпустку наступним літом чи весною, то у вас є шанс купити не поспішаючи квитки. На мою думку, оптимально купувати квитки за шість місяців до вильоту, а зелена і червона зона покупки з 9 до 3 місяців до вильоту.

Давайте пробіжимося по пропозиціям. Все ще є можливість придбати вигідні квитки на кінець року і майже на весь наступний рік у AirBerlin, подробиці в минулій статті.

  • Наприклад, Квиток Москва-Відень через 4379 з обратом на листопад! (квитка вже може не бути)

В гонку за найкращі пропозиції вступає сама австрійська авіакомпанія Austrian. Вони пропонують квитки Москва-Відень-Москва за 8700 руб. Сьогодні є дуже багато квитків починаючи з 19 вересня і до кінця наступного року.

Хто цінує комфорт і якість обслуговування, але не готовий платити багато, обов’язково зверніть увагу і не пропустіть можливість злітати Австрійськими авіалініями. Інші напрями: Барселона — від 8355 руб., Мілан — від 13248 руб., Париж — від 13978 руб., Тель-Авів — від 16621 руб., Нью-Йорк — від 24362 руб., вильоти з Москви і Санкт-Петербурга.

  • Шукаємо вигідні квитки від Austrian
  • Наприклад, Квиток Москва-Відень через 8594 з обратом на вересень!

На десерт у нас досить цікаві пропозиції від кращої німецької авіакомпанії Lufthansa. Квитків не так багато, їх потрібно шукати перебираючи різні дати. Є цікаві пропозиції до Відня, Берліна, Барселони та інші європейські міста з Москви, Санкт-Петербурга, Єкатеринбурга, Казані, Нижнього Новгорода, Пермі, Ростові-на-Дону і Самари. Вартість в середньому близько 8 тис. в обидві сторони.

Мене, як мешканця Пермі, дуже зацікавила пропозиція на листопад Перм-Берлін/Барселона і назад всього за 8 тис! Такі квитки потрібно брати, навіть якщо ви не впевнені в датах. Квитків дуже мало і вони розкуповуються швидко.

Розпродаж проводиться до 30 вересня 2011 року. Вильоти можливі: туди — 15.10.2011-17.12.2011, назад — 16.10.2011-28.08.2012.

  • Шукаємо вигідні квитки від Lufthansa
  • Наприклад квиток Перм-Берлін за 8700 з обратом

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники