Бронювання туристичних турів завчасно — стало популярно кілька років тому. І в цьому сезоні дана тенденція збереглася. Провідні туроператори відкрили продаж гірськолижних путівок в Австрії ще в червні місяці.

Бронювання туристичних турів завчасно — стало популярно кілька років тому. І в цьому сезоні дана тенденція збереглася. Провідні туроператори відкрили продаж гірськолижних путівок в Австрії ще в червні місяці. Самими першими, хто представив ціни на зимові путівки, стали Швейцарія і Франція, але як туроператори обіцяють, що найближчим часом зимові тури до Австрії та Іспанії також повинні надійти у продаж.

Якщо порівнювати ціни на гірськолижні тури з минулорічними, то спостерігається тенденція подорожчання транспортних послуг і зростання цін на проживання. Але, незважаючи на зростання цін, туроператори відзначають, що зимовий відпочинок стає все більш популярним і попит на гірськолижні тури зростає.

Самим затребуваним часом зимового відпочинку є період з середини січня по лютий включно. Досвідчені туристи, знаючи, що найкращі гірськолижні тури будуть розкуплені вже влітку, намагаються заздалегідь забронювати місце відпочинку. Особливо ретельно до вибору місця проведення відпочинку відносяться туристи, охочі провести новорічні канікули поза домом. Вони зазвичай замовляють номери в готелі через турфірму, а квитки вже підбирають самостійно.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники