У Відні буде проходити виставка, присвячена життєвому і творчому шляху великого Пабла Пікассо, під назвою «Мир і свобода».

З 22 вересня 2010 по 16 січня 2011 року в австрійському місті Відень буде проходити виставка, присвячена життєвому і творчому шляху великого Пабла Пікассо, під назвою «Мир і свобода».

Експозиція проходить спільно з Альбертиной і курується Тейт Ліверпуль. На виставці представлено 150 картин і малюнків пост військового періоду творчості митця, а також документи, що висвітлюють його політичне життя, настільки незначно вивчену істориками.

У 1944 році Пабло Пікассо став членом французької комуністичної партії і до кінця життя залишався її «рекламним щитом». Проте в основу його політичної діяльності диктувало бажання миру і свободи. Саме в ці роки він пише свою знамениту білу голубку, що являє собою символ світу для людства, яке пережило дві світові війни і побачить на своєму життєвому шляху ще чимало потрясінь.

Друга велика виставка, під назвою «Мікеланджело (8.10.2010 – 9.01.2011). Малюнки генія» відкривається в Альбертіні. На ній будуть представлені близько 120 робіт великого художника. Серед них ескізи фресок «Сикстинська капела» і «Битва під Кашину», а також картини, що належать до раннього періоду творчості художника. Однак центральним експонатом всіх експозиції стане лист-сонета Мікеланджело своєму коханому Джіованні та Питойя, де він описав труднощі роботи під куполом Сікстинської капели.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники