Reutte – це невелике місто в регіоні Аусерферн федеральної землі Тіроль, розташований у верхів’ях Леха. У середні століття Reutte процвітав, в околицях добували сіль, через нього проходив Тірольський соляний шлях. Багато будинків і трактири Reutte були побудовані в XVI — XVII ст. Фасади більшості старовинних будівель оформлені фресковими розписами.

Reutte (Reutte)

Reutte (Reutte) – це невелике місто в регіоні Аусерферн федеральної землі Тіроль. Містечко розташоване у верхів’ях Леха.

У середні століття Reutte процвітав. В околицях поселення добували сіль, через нього проходив Тірольський соляний шлях. Багато будинків і трактири Reutte були побудовані в XVI — XVII ст. Фасади більшості старовинних будівель оформлені фресковими розписами. Будинки розписані відомим майстром з Reutte — Іоганном Якобом Цайлером.

Кисті І. Я. Цайлера належить оформлення фасаду музею Heimatmuseum, розміщеного в особняку Грюнес-Хаус. Його ще називають «Зелений дім» (Grüne Haus). Основу експозиції складає сімейна колекція картин, що належала сімейству Цайлеров. Це картини самих братів Цайлеров, полотна інших майстрів бароко. Історико-краєзнавча частина музейного зібрання розповідає про соляних промислах і транспорті у Reutte.

Музей «Зелений дім» (Grüne Haus)

Церква Святої Анни (Pfarrkirche zur Hl. Anna)

Церква Святої Анни (Pfarrkirche zur Hl. Anna) у Reutte існує з XV ст. Головні визначні пам’ятки храму — розпис центрального вівтаря «Мадонна з немовлям і св. Анна» (1515 р.) і скульптури святих Магнуса і Афра (XVIII ст.).

Alpenblumengarten

Біля Reutte, на вершині Ханенкамм, знаходиться оазис альпійської природи – ботанічний сад Alpenblumengarten. Площа цього природного заповідника — 2 гектари. В альпійському саду представлені 480 видів рослин-ендеміків. Флористична колекція саду Alpenblumengarten постійно розширюється.

Alpenblumengarten

Reutte (Reutte), фото uplandswolf on catchup

Reutte (Reutte), фото uplandswolf on catchup

Reutte (Reutte)
6600 Reutte, Österreich

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Інсбрук:

  • Пам’ятки
  • Цікаві екскурсії
  • Куди з’їздити?
  • Карти і схеми міста
  • Як дістатися за €8?
  • Хороші готелі в Інсбруку