Ресторани у Відні – це окрема розмова. Безсумнівно, є ресторани з сучасними меблями і дизайном, але такі ресторани можна знайти в будь-якому великому місті Європи. Але є й багато ресторанів виконаних в народному стилі, і вони особливо притягують туристів.

Ресторани у Відні

Ресторани у Відні – це окрема розмова. Безсумнівно, є ресторани з сучасними меблями і дизайном, але такі ресторани можна знайти в будь-якому великому місті Європи. Але є й багато ресторанів виконаних в народному стилі, і вони особливо притягують туристів. Зовні такий ресторан стилізований під звичайну селянську хату, де біля входу може стояти, наприклад, дерев’яне колесо від воза, а під дахом висіти пучок сушеного очерету або який-небудь іншої трави. Та й всередині все відповідає обраному стилю. Меблі важка, дерев’яна.

Столи і стільці чи потемніли від часу, чи покриті спеціальним складом. Але скрізь акуратно і чисто. Їжа – смакота, а порції такі, що можна нагодувати двох осіб.

Страви традиційні, народні:

  • шматок огузка по-віденськи,
  • печеня з яловичини з цибулею,
  • смажена яловича вирізка
  • шніцель по-віденськи.

На гарнір зазвичай подають варену картоплю, нарізану шматочками. Ну і на тарілці обов’язково присутні які-небудь овочі, свіжі або тушковані. Суп відіграє другорядну роль. Зазвичай це чашка якогось бульйону. Запити такий ситний обід можна чим завгодно, але більшість віддає перевагу молоде вино або пиво. У кожного такого ресторану, як правило, є літня тераса, так що пообідати можна і на свіжому повітрі. Звичайно, в центрі Відня таких ресторанів не побачиш, їх потрібно шукати ближче до околиць. Але хоч раз побувавши в такому закладі, вам захочеться приходити сюди знову і знову.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Що подивитися у Відні

Як доїхати з аеропорту

Квитки та проїзні

Де поїсти?

Раджу цей готель у Відні


Скачайте маршрути по Відню