Любителі незвичайних ресторанів, може бути, зможуть незабаром відвідати ще один такий заклад. На цей раз у Відні.

Любителі незвичайних ресторанів, може бути, зможуть незабаром відвідати ще один такий заклад. На цей раз у Відні. Не тільки відвідати, а поєднати практично корисне з смачним.

Група австрійських приватних підприємців хоче запустити в столиці ресторан на колесах – перебудувавши списаний трамвай у вагон-ресторан. В даний час це лише поки захоплююча ідея, а самі її автори шукають інвесторів. Сума інвестицій чимала і становить €1,3 млн, але сюди вже включені експлуатаційні витрати в перший рік роботи і витрати на ремонт трамвая.

Якщо автори такої ідеї знайдуть найближчим часом людей, готових фінансувати цю затію, то трамвай – ресторан вулицями столиці зможе курсувати вже у другій половині наступного року. У ньому буде своя міні – кухня, туалетна кімнат. А прокотиться і поїсти в такому ресторані, гості зможуть, заплативши 80 євро. У цю суму, крім кількох страв і пляшки вина також входить двогодинна екскурсія по місту. Оскільки маршрут трамвая складений так, що він буде проходити біля численних визначних пам’яток, серед яких великий парк Пратер і Палац Шенбрунн.

У ресторані одночасно можуть розміститися 34 людини за столиками на два і чотири місця. Приготування страв буде відбуватися безпосередньо в самому трамваї – на невеликий бортовий кухні. Щоб продукти під час руху трамвая – ресторану залишалися на своїх місцях, на столах, у трамвай планують встановити особливі амортизатори.

Якщо проект матиме успіх, то автори планують запустити ще два таких диво – ресторану. Автори розраховують, що такий трамвай ресторан буде мати популярність не тільки у шанувальників незвичайних ресторанів, але і у туристів і бізнесменів.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники