Відкриття сезону в австрійському гірськолижному курорті регіону Зальбах-Хінтерглем (Saalbach-Hinterglemm) безсумнівно порадує туристів.

Відкриття сезону в австрійському гірськолижному курорті регіону Зальбах-Хінтерглем (Saalbach -Hinterglemm) безсумнівно порадує туристів. Адже в цьому сезоні значно поліпшена інфраструктура і з’явилося багато нового для комфортного і цікавого відпочинку. Так у грудні починають свою роботу дві нові канатні дороги, а також нова 8-місцева гондола з підігрівом сидінь. З допомогою нової гондоли Bernkogel I ви зможете здійснити підйом більш комфортно і зручно, а також дуже швидко.

Замість крісельного підйомника, який був тут раніше, тепер зробили 6-місцеву крісельну канатну дорогу також з підігрівом сидінь. Канатна дорога Reiterkogel East доведеться вам до душі, адже на ній дуже цікаво кататися і досить комфортно. Для того, щоб забезпечувався стійкий сніговий покрив, а також для створення штучного снігу, був створений новий ставок, обсяг якого склав 160000 кубічних метрів.

Популярні курорти Зальбах і Хинтерглемм знаходяться в долині Глеммталь. Тут дуже багато трас різних категорій складності. Всього їх налічується 124 штуки. «Зелені», «сині», «червоні» і «чорні», вони простяглися на 200 кілометрів. 55 нових сучасних підйомників до ваших послуг. Досить висока пропускна здатність дозволяє в годину провозити до 63000 чоловік.

Вже 2 жовтня відкриття сезону. А з 16 по 18 грудня на цих трасах змагатимуться діти. Знамениті «Російські тижня» будуть проводитися тут у січні 2012 року під час святкування Різдва та Старого Нового року.

Гірськолижні курорти регіону Зальбах-Хінтерглем (Saalbach -Hinterglemm)
5753 Зальбах-Хінтерглем, Австрія

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники