Подорож почалася з Білоруського вокзалу поїздом Москва-Прага. Вже через день рано вранці ми були в Празі. Знайомство з Прагою почалося з поселення в готель, яка була обрана в 10 хвилинах ходьби від Вацлавській площі і від залізничного вокзалу. Ми не любимо подорожувати з бронюванням місць, щоб бути вільними від усяких зобов’язань, про місцях у найближчих готелях ми дізналися в довідковій вокзалу.

Велике спасибі за розповіді про поїздки, надіслані на конкурс “Історія моєї подорожі” мені на e-mail: [email protected]
Сьогодні – звіт про Бориса подорожі за маршрутом Прага, Зальцбург, Мюнхен, Аугсбург, Фюссен, Нойшванштайн.

Подорож почалася з Білоруського вокзалу поїздом Москва-Прага. Поїзд відправлявся в 23.00, а вже через день рано вранці ми були в Празі (вартість квитка в двомісне купе на 1 особу — 10 000 руб.). Природно, знайомство з Прагою почалося з поселення в готель (45 євро в день). Готель була обрана в 10 хвилинах ходьби від Вацлавській площі і від залізничного вокзалу. Так як ми не любимо подорожувати з бронюванням місць, щоб бути вільними від усяких зобов’язань, про місцях у найближчих готелях ми дізналися в довідковій вокзалу. Виявилося, що навіть у липні в готелях були вільні місця. Благо, що речей небагато, пішки дійшли до готелю. Швидко кинули речі в номер і з двома фотоапаратами пішли знайомитись з Прагою.

Знайомство почалося з Вацлавській площі, далі — пішки до Празького граду. Перший день витратили на поверхневе знайомство з містом. Зате другий день пішов на відвідування головних визначних пам’яток. По дорозі заходили в магазини.

Через три дні здійснили подорож до Зальцбурга, благо що колишній товариш забрав нас на своїй машині з Чеських Будеевиц. У Зальцбурзі відвідали фортецю і музей Моцарта.

Потім знайомі познайомили нас із містом-курортом Бад Рейхенхаль. Цей місто знамените тим, що там знаходиться крім курорту завод з виробництва всесвітньо знаменитих цукерок «Моцарт».

Після Зальцбурга поїхали на поїзді в Мюнхен, купивши баварський квиток на двох за 27 євро (треба їхати у вагоні 2 класу). Добралися за дві години. Мюнхен зустрів сонцем і атмосферою південного міста: скрізь разноязыкая мова, багато туристів. Готель вибрали методом тику в самому центрі — в трьох хвилинах від Мириенплац (заплатили 80 євро в день за номер на двох з ванною, без сніданку). У Мюнхені відвідали Німфенбург, резиденція, музей іграшок на Марієнплац, музей BMW, Резиденцію, Німецький музей, парк Олімпія, пивну Хофбройхуас, пивну на відкритому повітрі — Китайська вежа, весь центр міста.

У пивних завжди було багато народу, але завжди було вільне місце, і обслуговували швидко — через п’ять хвилин у нас було все замовлене. Хоча в Мюнхені розвинена система міського транспорту, всі здійснювали прогулянки пішки. Вранці здійснювали покупки, снідали, а потім до глибокої ночі прогулювалися по місту.

З Мюнхена здійснили поїздку в Аугсбург і в Фюссен (баварський квиток — 27 євро на трьох). З Фюссена пішки дійшли до Хоэгшвангау і Нойшванштайна. Сходження до Нойшванштайну теж пішки.

За час поїздки зроблено майже 1500 фотографій. Витрати на поїздку склали близько 170 000 рублів на двох, з них на квитки до Праги і назад — 40 000, баварські квитки 3200 (27 євро х 3), готель — 40 000, віза — 15 000, харчування — 12000, решта — сувеніри, покупки. На міський транспорт не витрачали ніде — все пішки.

З повагою, Борис Бойкнев.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники