Озера Зальцкаммергута: Траунзеє, Мондзю, Иррзее, Аттерзее, Фушльзее, Вольфгангзее, пропонують відмінний пляжний відпочинок. До послуг відпочиваючих будь-які види розваг, популярні види водного спорту – кайтинг, серфінг, дайвінг, водні лижі, прокат човнів, ходіння під вітрилом.

Озера Зальцкаммергута (Salzkammergut) пропонують відмінний пляжний відпочинок. Найбільше в Австрії озеро Траунзеє (Traunsee), розташоване в Гмюндене, має пляж, оформлений в модерністському стилі, де до послуг відпочиваючих будь-які види розваг – всі популярні види водного спорту – кайтинг, серфінг, дайвінг, водні лижі, прокат човнів, ходіння під вітрилом. В околицях озера знаходиться мальовничий парк, вілла Тоскана і старовинний замок Орт.

Такі озера Австрії, як Мондзю (Mondsee) і Иррзее (Irrsee або Zellersee), були популярними місцями відпочинку ще в часи монархії.

Вода в Мондзее тепла, особливо в липні і серпні (прогрівається до +27 градусів), крім того, тут знаходиться серфінг – і вітрильна школа. Мондзю – прекрасний альпійський купальний комплекс, який не так давно був повністю реконструйований. Він займає площу 20 000 кв. м. Тут відмінний пляж, 120-метрова гірка з вежею для стрибків у воду. Є добре обладнаний дитячий басейн, атракціони в парку розваг чекають своїх відвідувачів, можна кататися на водних лижах, грати у волейбол і теніс.

Великою популярністю у любителів водного спорту користується відпочинок на великому озері Аттерзее (Attersee або Kammersee). Вони цінують це місце через величезні водні простори, які відкривають безмежні можливості для зантятий будь-якими видами водного спорту, а туристів на Аттерзее привертає прекрасна природа і можливості відпочинку на її лоні.

Примітно і озеро Вольфгангзее (Wolfgangsee) , розташоване в околицях Зальцбурга. На його північному березі є село Ст. Гільген, дуже затишне місце для відпочинку з комфортним пляжем і водяною гіркою. При цьому здається, що ніщо не може порушити спокою цього місця, особливої чарівності, створюється вражаючою гірською панорамою.

Фушльзее (Fuschlsee) вабить красою природи і комфортними умовами для відпочинку. На природному пляжі протяжністю 250 метрів є місця для лежаків в тіні дерев, сучасний велнес-комплекс, де є все для відпочинку і спорту – фітнес-зали, басейн, сауни, ресторан.

Озеро Траунзеє (Traunsee)
Озеро Мондзю (Mondsee)
Озеро Иррзее (Irrsee)
Озеро Аттерзее (Attersee)
Озеро Вольфгангзее (Wolfgangsee)
Озеро Фушльзее (Fuschlsee)

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники