Гармонійність співіснування людини і природи – ця думка мимоволі виникає на озерах Тіролю — Тристахер Зеє, Наттерер зее і Ахензее. Приголомшливої краси околиці доповнюються сонячною погодою, теплою і прозорою водою озер.

Гармонійність співіснування людини і природи – ця думка мимоволі виникає на озерах Тіролю. В 4 кілометрах від міста Лиенц (Lienz) біля підніжжя дивно красивих гір розташувалося природне озеро Тристахер Зеє (Tristachersee). Приголомшливої краси околиці доповнюються постійно сонячною погодою (число сонячних днів — найбільше в регіоні), теплою водою, прогріваються до 24 градусів і знаменитої австрійської випічкою, яку подають до кави на терасі над озером. По навколишніх горах ходив імператор Максиміліан I, який в кінці XV століття об’єднав габсбурзькі країни – можете прогулятися тим же шляхом.

Є в Тіролі і озеро Наттерер зеє (Natterer See), де можна і полежати на пляжі і з водного трампліну пострибати, і з водяної гірки покататися. Або просто пограти в пляжний волейбол.

Над найбільшим в Тіролі озером Ахензее (Achensee) височать гори Рофан і Карвендель. Тут ви зможете поплавати в чистій воді з видом на гори. На пляжі в Пертизау (Pertisau) знаходяться відомі велнес-готелі, де лікують відомим народним засобом – «Тірольським кам’яним маслом».

Озеро Тристахер Зеє (Tristachersee)
Tristacher See 9900 Tristach, Österreich

Озеро Наттерер зеє (Natterer See)
6161 Наттерер Зеє, Австрія

Озеро Ахензее (Achensee)
6215 Ахензее, Австрія

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Інсбрук:

  • Пам’ятки
  • Цікаві екскурсії
  • Куди з’їздити?
  • Карти і схеми міста
  • Як дістатися за €8?
  • Хороші готелі в Інсбруку