Площа Нового Ринку, здавна звана Мельмаркт(«борошняний ринок»), одна з найстаріших у Відні (відома з XIII ст.). Вона оточена елегантними будинками в типово бюргерському смаку, серед яких яскраво виділяється характерний фасад одного будівлі початку XVIII ст.


Площа Нового Ринку (Neuer Markt)

Площа Нового Ринку (Neuer Markt), здавна звана Мельмаркт (Mehlmarkt) («борошняний ринок»), одна з найдавніших у Відні (відома з XIII ст.). Вона оточена елегантними будинками в типово бюргерському смаку, серед яких яскраво виділяється характерний фасад одного будівлі початку XVIII ст.

Реконструкція площі, проведена з-за серйозних руйнувань під час останньої війни, на жаль, змінила її вигляд. У центрі площі знаходиться найкрасивіший міський фонтан «Провидіння» (Доннербрюннен — Donnerbrunnen). Його спорудив у 1739 р. один з кращих скульпторів доби барокко, Георг Рафаель Доннер. Під час реставрації 1873 року свинцеві скульптури були замінені бронзовими копіями. Оригінали тепер зберігаються в Музеї бароко, у палаці Нижній Бельведер. У центрі фонтану височіє статуя Провидіння, оточена чотирма гравцями амурами.

На бордюрі басейну зображено алегоричні фігури чотирьох приток Дунаю: Енс, Мархам, Траун і Іхс. Незважаючи на те, що хронологічно фігури відносяться ще до епохи бароко, вони стримані, шляхетні і виліплені з тим майстерністю і витонченістю, в яких відображаються уроки класичного мистецтва.

Площа Нового Ринку (Neuer Markt)
Neuer Markt 1010 Wien, Австрія

Їхати автобусом 3А до зупинки Plankengasse

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Що подивитися у Відні

Як доїхати з аеропорту

Квитки та проїзні

Де поїсти?

Раджу цей готель у Відні


Скачайте маршрути по Відню