Пиво в Австрії – це частина національної культури, але пінний напій можна не тільки пити! Пивні ванни — це не екзотична розвага, а повноцінна лікувальна процедура. Хміль допомагає при безсонні і лікує нерви, а пивні дріжджі можуть зцілити шкірні хвороби.

Пивні ванни (Bierbad)

Пиво в Австрії – це частина національної культури, але пінний напій можна не тільки пити! В готелі Dianа, який знаходиться в центрі міста зеефельд (Seefeld), постояльцям пропонують купання в пиві. Хмільний напій, підігрітий до комфортної температури, там подається у ваннах.

Пивні ванни (Bierbad) — це не екзотична розвага, а повноцінна лікувальна процедура. Відомо, що хміль допомагає при безсонні і лікує нерви, а пивні дріжджі можуть зцілити шкірні хвороби. Процедура включає в себе двадцятихвилинне перебування в підігрітому до 35° пиві і розслабляючий відпочинок у свіжій лляної простирадлі на м’якій солом’яній підстилці.

Пивні ванни (Bierbad)

Такий оригінальний вид відпочинку і лікування пропонує й інший готель – гостьовий будинок «Zur Kirche» в містечку Коттес-пурк. В оздоровчому центрі готелю на гостей чекають ванни з нефільтрованого пива Zwicklbier, багатого вітамінами B1 і B2. Після ванни можна відпочити на ложі із запашного сіна.

«Пивні» процедури є і в термальному комплексі Therme Laa. У велнес-програму комплексу входять лікувальні процедури із застосуванням пивних дріжджів. Свіжі дріжджі для пивної «терапії» привозять з пивоварні Hubertus-Brauerei.

Застосування пива в медичних і косметичних цілях – не модне віяння і не каприз. У пивних ваннах немає нічого нового – подібні процедури описані навіть у середньовічних текстах. Пиво освіжає волосся і додає їм блиск, зміцнює і розгладжує шкіру. Рослинні естрогени, що містяться в пінному напої, особливо корисні для жінок – вони допомагають заповнити дефіцит жіночих гормонів. Ванни з квітками хмелю з давніх часів вважаються дієвим засобом при порушеннях сну.

Пивні ванни (Bierbad)

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Мої збірки готелів:

  • 10 кращих готелів Відня
  • 10 недорогих готелів в центрі Відня
  • Хороші готелі Відня
  • Дешеві готелі Відня
  • 2* готелі Відня
  • 3* готелі Відня
  • 5* готелі Відня


Дізнайтеся як з’їздити до Відня дешево