Південний вокзал під назвою Зюйдбанхоф (Wien Südbahnhof) – напрям говорить сама за себе. Слід зробити висновок, що з цього південного вокзалу можна їхати в Південні країни Європи і Східні.

Південний вокзал Вени (Головний), Зюйдбанхоф (Wien Südbahnhof)

З 2007 року в стані реконструкції, яка триватиме 7 років, після цього він буде називатися Головний вокзал Вени (Wien Hauptbahnhof або Wien Zentralbahnhof)

Південний вокзал під назвою Зюйдбанхоф (Wien Südbahnhof) – напрям говорить сама за себе. Слід зробити висновок, що з цього південного вокзалу можна їхати в Південні країни Європи і Східні. Наприклад, з вокзалу Wien Südbahnhof – з легкістю можна доїхати до словацької столиці Братислави та інші країни східної Європи. Серед південних країн – це Італія, Іспанія, Португалія, Балкани і так далі.

Недалеко від вокзалу Зюйдбанхоф (Südbahnhof), а точніше в 5 хвилинах ходьби знаходиться станція метро U1 Südtieroler Platz. А праворуч від вокзалу починається чудовий парк палацового комплексу під назвою Бельведер, тому поїздки на пів дня в Європу дуже зручно поєднувати з прогулянками по парку. Крім цього можна глянути на таку чудову і цікаву пам’ятку, як пам’ятник радянським солдатам недалеко від Карлскірхе.

Південний вокзал Вени, Зюдбанхоф (Wien Südbahnhof)

Південний вокзал самий сучасний, зручний і компактний. А найголовніше, що звідси вирушають швидкісні поїзди і до Братислави або до будь-якої іншої південній або східній столиці можна доїхати за 40 хвилин мінімум за 2 години максимум. Бувають і винятки – це занадто далекі країни…

Південний вокзал Вени, Зюдбанхоф (Wien Südbahnhof)

Транспорт (Südbahnhof):
Електрички S-Bahn S1, S2, S3, S4, S8, S9, S15
Трамваї O, 18, D
Автобус 13A, 1187
Найближча станція метро U1 Südtiroler Platz (200м)

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Що подивитися у Відні

Як доїхати з аеропорту

Квитки та проїзні

Де поїсти?

Раджу цей готель у Відні


Скачайте маршрути по Відню