Найстаріша громадська Віденська лазня скоро буде вважатися такою лише формально. Справа в тому, що її збираються перебудувати оздоровчий центр з 3-х поверхів.

Найстаріша громадська Віденська лазня скоро буде вважатися такою лише формально. Справа в тому, що її збираються перебудувати оздоровчий центр з 3-х поверхів. А ще вище планують розмістити квартири.

Лазня була відкрита в 1888 році і отримала назву «Беатріс», яке з тих пір залишилося незмінним. Власник тепер вже колишньої лазні планує відсвяткувати повернення старої столичної лазні у світ у другій половині 2013 року. Будинок потихеньку систематично оновлюється, початковий фундамент укріплений і збережений.

До середини 2013 року планується розмістити в лазні спа-салон, площею 1500 кв. м. Відвідувачі зможуть користуватися не тільки сучасної лазнею і сауною, але і солярієм, зал для фітнесу, а також численними різноманітними процедурними і лікувальними кабінетами. В цокольному поверсі буде реконструйований басейн, який працював з самого початку функціонування «Беатріс». Наступні поверхи займуть ексклюзивні пентхауси і квартир з різною площею. Передбачається, що їх буде 26.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники