Чудовий Палацовий парк Шенбрунн запрошує на літній нічний безкоштовний концерт! Віденський Філармонічний Оркестр щорічно робить цей подарунок рідному місту. 30.05. 2013 р. гості та жителі австрійської столиці зможуть почути музикантів найвищого класу. Сотні тисяч слухачів змогли побувати на літніх безкоштовних уявленнях.

Нічний концерт Віденського Філармонічного Оркестру

Чудовий Палацовий парк Шенбрунн запрошує на літній нічний безкоштовний концерт!

Віденський Філармонічний Оркестр (Wiener Philharmoniker щорічно робить цей подарунок рідному місту. Кожен рік на концерт прибувають для керівництва колективом кращі диригенти світу. Диригувати знаменитим оркестром в 2013 році запрошений іменитий гість з США — маестро Лорін Маазель.

30.05. 2013 р. гості та жителі австрійської столиці зможуть почути музикантів найвищого класу на безкоштовному концерті під вечірнім небом Відня! Сцена буде встановлена в парку Шенбрунн перед фонтаном «Нептун». Концерт перед палацом почнеться, як тільки в парку сгустятся сутінки. Весь просторий парковий комплекс стане імпровізованим концертним залом.

Нічний концерт Віденського Філармонічного Оркестру

Традиція проводити в Шенбруннський парку такі концерти ведеться з 2004 року. Сотні тисяч слухачів змогли побувати на літніх безкоштовних уявленнях. Мільйони телеглядачів світу теж встигли долучитися до віденським музичним вечорами в парку Шенбрунн.

Парковий комплекс і красивий палац Шенбрунн (Schönbrunn) з 1996 р. внесені в список ЮНЕСКО. Оркестр Wiener Philharmoniker музичні критики часто називають кращим оркестром Європи. В травневий вечір 2013 року прекрасному парку знову доведеться грати роль концертного майданчика для прославленого музичного колективу.

Нічний концерт Віденського Філармонічного Оркестру

Річний нічний концерт відбудеться 30.05.2013
Адреса: Wien, Schönbrunn, палацовий парк (Schlosspark), вхід через ворота Хитцингер Тор
Початок: 21:00
sommernachtskonzert.at

Нічний концерт Віденського Філармонічного Оркестру

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Що подивитися у Відні

Як доїхати з аеропорту

Квитки та проїзні

Де поїсти?

Раджу цей готель у Відні


Дізнайтеся як з’їздити до Відня дешево