На колишній території розливу Дунаю в кінці XVII ст. був розбитий імператорський парк розваг — Аугартен. Йосиф II зробив парк доступним для громадськості і назвав його «місцем розваги всіх людей».

Парк Аугартен (Park Augarten)

На колишній території розливу Дунаю в кінці XVII ст. був розбитий імператорський парк розваг — Аугартен (Augarten), з яким у 1712 р. інженер-озеленювач Жан Треэ надав типово французькі риси. Йосиф II зробив парк доступним для громадськості і назвав його «місцем розваги всіх людей».

«Садовий зал» був побудований за наказом імператора Йосифа I в 1704-1706 рр. на місці зруйнованого турками садового палацу. З 1782 р. тут регулярно проводилися «Ранкові концерти», які влаштовував Йосип II, запрошуючи в якості диригента Моцарта, а пізніше — Бетховена. В наш час в цьому приміщенні знаходиться порцелянова мануфактура.

Палац Аугартен (Schloss Augarten)

З 1948 р. палац у Аугартене належить школі-інтернату, в якому навчаються учасники Віденського хору хлопчиків. Палац був побудований в XVII ст. в улюбленому стилі Йоганна Бернхарда Фішера фон Ерлаха — бароко. Йосип II купив будівлю, але особисто для себе наказав побудувати т. н. «Будиночок Йосипа», де і жив.

Порцелянова мануфактура (Porzellanmanufaktur)

Ще пам’ятки Аугартена: зенітні вежі люфтваффе — Gefechtsturm і Leitturm, які захищали Відня від атак з повітря під час Другої світової війни; церква Pfarre Muttergottes; музей Gustinus Ambrosi, відкритий в 1978; виставкові зали Augarten Contemporary; Австрійський кіноархів (Filmarchiv Austria); спортивні, ігрові майданчики, басейн, футбольне поле, тенісні корти.

Парк Аугартен (Park Augarten)

Парк Аугартен (Park Augarten)

Парк Аугартен (Park Augarten)

Аугартен (Augarten)
1020 Wien Österreich

Їхати до станції метро U2 Taborstraße

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Що подивитися у Відні

Як доїхати з аеропорту

Квитки та проїзні

Де поїсти?

Раджу цей готель у Відні


Дізнайтеся як з’їздити до Відня дешево