Міська парафіяльна церква Св. Марії спочатку будувалася в романському стилі. У 1648 році її перебудували і поміняли стиль бароко. Зараз церква — це висока сувора вежа і симетричні нави з трохи химерної розфарбуванням – сіра з жовтим пунктиром.

Міська парафіяльна церква Св. Марії (Stadtpfarrkirche Mariä Himmelfahrt) або ж церква Мариэ-Химмельфарт спочатку будувалася в романському стилі, навіть, точніше, умовно романському стилі. Хоча за своїми розмірами цю церкву цілком можна назвати собором. Незважаючи на свої значні розміри, вона як-би трохи відкладена вглиб кварталу. І вже з сусідньої вулиці, так само, як і з сусідньої з нею головній площі, навряд чи можна побачити її шпилі.

У 1648 році її перебудували і поміняли стиль з романського на бароко. Зараз церква — це висока сувора вежа і симетричні нави з трохи химерної розфарбуванням для таких споруд – сіра з жовтим пунктиром.

Всередині церкви розкішно, навіть трохи химерно, і особливо відчувається бароковий стиль. Хоча з іншого боку, це ні трохи не дивно, так як над внутрішнім оздобленням працювали найвизначніші майстри регіону того часу.

Ще в парафіяльній церкві Мариэ – Химмельфарт знаходиться урна, в якій покоїться прах серця імператора Фрідріха III. Імператор помер у 1493 році в Лінці. Церква не тільки привертає увагу туристів, але і є цінною пам’яткою архітектури.

Парафіяльна церква Св. Марії (Stadtpfarrkirche Mariä Himmelfahrt)
Pfarrplatz 4, 4020 Linz, Österreich

Їхати трамваєм 1, 2, 3 до зупинки Hauptplatz

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники