Віденська державна опера відкрила свою творчість для всіх бажаючих. На площі Герберта фон Караяна, перед самими стінами будівлі опери, встановлений величезний відеоекран, на когром головна оперна сцена австрійської столиці показує безпосередньо в прямому ефірі виконувані в опері твори.

Віденська державна опера (Staatsoper) (www.wiener-staatsoper.at) відкрила свою творчість для всіх бажаючих. На площі Герберта фон Караяна (Herbert-von-Karajan-Platz), перед самими стінами будівлі опери, біля Рінгштрассе – Кільцевій вулиці встановлений величезний відеоекран, площа якого становить 50 квадратних метрів. На цьому екрані головна оперна сцена австрійської столиці показує безпосередньо в прямому ефірі виконувані в опері твори.

Під час квітня-травня-червня 40 обраних творів великих композиторів – Ріхарда Штрауса, Моцарта, Пуччіні, Вагнера, Верді, Доніцетті та інших, були показані абсолютно безкоштовно всім бажаючим. Подання демонструвалися з субтитрами, перед початком кожної вистави, а також в перервах передавалася інформація про склад виконавців і про роботу, яку показували.

Таку ж кількість оперних творів передбачається показати і у вересні, на початку сезону.

Тепер і жителі Відня та гості столиці зможуть насолоджуватися прохолодними вечорами безкоштовними сеансами класики. Можна бути впевненими, що ті, кому сподобається, на інший день захочуть подивитися виставу вже в самому театрі.

Програма вистав на вересень: http://events.wien.info/en/5ox/live-opera-on-the-square/

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Що подивитися у Відні

Як доїхати з аеропорту

Квитки та проїзні

Де поїсти?

Раджу цей готель у Відні


Скачайте маршрути по Відню