За шість років, починаючи з 2005 року, вклади в гірськолижну область курорту Зельден (Sölden) склали 119 мільйонів євро.

За шість років, починаючи з 2005 року, вклади в гірськолижну область курорту Зельден (Sölden) склали 119 мільйонів євро. Дуже багато грошей було вкладено для того, щоб оновити підйомники, систему засніження, в розвиток системи кафе і ресторанів. Але ці гроші були інвестовані зовсім не даремно. Адже тепер тірольський курорт Зельден являє собою дуже популярне місце, яке припаде до смаку кожному, хто тут побуває.

За двадцять років багато туристи побували тут не два і навіть не три рази. Туристи знову і знову приїжджають в Зельден, та як їм дуже подобається тут відпочивати.

Скі-паси можна придбати заздалегідь оформивши замовлення. Після того, як ви оплатите замовлення кредитною карткою, поштою вам прийде код, за яким ви зможете отримати квитки. Таким чином вам не доведеться стояти в черзі в касу, ви зможете все зробити швидко і легко. На 6 днів скі-пас обійдеться вам у суму від 210 до 230 євро. Це лише трохи перевищує ціни в минулому році.

В Зельдені, розташованому на території долини Эцталь, в сезоні 2010 – 2011 року побувало більше 15000 російських туристів, причому кількість ночівель, проведених тут, перевищила дані сезону 2009-2010 року на 20 відсотків.

Для майбутнього сезону в Інсбрук вже запланували прямі рейси зі столиці Росії. Це два рейсу авіакомпанія Austrian Arrows по суботах, починаючи з 30 грудня, і авіакомпанія S7 по неділях, починаючи з 25 грудня. Також запущено новий рейс з Петербурга в Інсбрук.

Гірськолижний курорту Зельден (Soelden)
Зельден Австрія

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники