Курорт Обергургль-Хохгургль – це самий високогірний курорт Австрії. Він розташований недалеко від Зельдена, в долині Этцталь, на висоті від 1930 до 3035 м. Обергургль-Хохгургль залучають солідну респектабельну публіку — туристів, які понад усе цінують комфорт і відмінне обслуговування.

Курорт Обергургль-Хохгургль (Obergurgl-Hochgurgl) – це самий високогірний курорт Австрії. Він розташований недалеко від Зельдена, в долині Этцталь, на висоті від 1930 до 3035 м.

Обергургль і Хохгургль – дві гірськолижні станції, об’єднані системою підйомників довжиною близько 3,5 км. Фунікулер, що з’єднує обидва містечка, називається «Top-Express». Ця панорамна кабинная підвісна дорога проходить над двома долинами – Кенигсталь і Фервалльталь. По канатній дорозі дістатися з одного курорту на інший можна за 9 хвилин. В районі людно, тут побудовано безліч чотиризіркових готелів. Готелі Обергургля-Хохгургля залучають солідну респектабельну публіку — туристів, які понад усе цінують комфорт і відмінне обслуговування.

Більшість тутешніх трас відмічені червоним кольором (55 км), є і «чорні траси» (20 км). Протяжність «синіх» трас – 35 км. Крім гірськолижних маршрутів в Обергургле облаштований сноуборд – парк. У Хохгургле є «халф-пайп» — труба для виконання трюків на сноуборді. Довжина бігової лижної траси в Обергургле — 12 км

Високогірне розташування дає цим курортів незаперечні переваги – тут дуже довго зберігається сніговий покрив. Ідеальне покриття схилів гарантовано при будь-якій погоді, завдяки роботі снігових установок з широким радіусом дії. Щороку в середині листопада проходить свято, приурочене до відкриття лижного сезону.

На найвищій точці курорту Хохгургль – вершині Вурмкогль(3 080 м) – знаходиться «Top Mountain Star» – оглядовий панорамний майданчик з баром. Цей незвичайний ресторан можна орендувати для проведення заходів.

Обергургль-Хохгургль (Obergurgl-Hochgurgl)
6456 Sölden, Österreich
obergurgl.com

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники