Комуна Нойштіфт (Neustift im Stubaital) знаходиться в долині Штубайталь (20 км від Інсбрука). Тут розташований найбільший в Австрії льодовик Штубай. Кататися на лижах в Нойштіфті можна незалежно від сезону, в будь-який час.

Комуна Нойштіфт (Neustift im Stubaital) знаходиться в долині Штубайталь (Stubaital) (20 км від Інсбрука). Тут розташований найбільший в Австрії льодовик Штубай (Stubaier). Від Інсбрука до самого льодовика курсує безкоштовний автобус. Кататися на лижах в Нойштіфті можна незалежно від сезону, в будь-який час.

У Нойштіфті живе всього 4580 жителів. Найбільші селища в околицях: Кампль (Kampl), Недер (Neder), Дорф (Dorf). На гірськолижному курорті Нойштіфт для туристів і спортсменів побудовані готелі всіх категорій; відпочиваючих приймають селянські будинки і ферми. Протяжність лижних трас становить 140 кілометрів – з них 27 км – це чудово облаштовані бігові маршрути. На льодовику Штубай всього 26 гірськолижних спусків. Працюють 24 підйомника. Перепад висот становить 1080 м. В Нойштіфті — три школи гірськолижників; одна з них – дитяча. Для малюків відкрито гірськолижний «дитячий садок».

Курорт популярний у сноубордистів. Тут чотири фан-парку; один з них приймає спортсменів круглий рік. Крім лижних маршрутів працюють каток і санна траса, керлінг, тобогган. Є майданчики для льодолазіння, доріжки для піших прогулянок, інші розваги. Для відпочиваючих побудований критий спортивний комплекс з критими тенісними кортами, кегельбаном, двома басейнами.

У вільний час туристи можуть оглянути пам’ятки Нойштіфта: старий млин Grain Mill (вона працює досі); музей історії Тіролю (Heimatmuseum „Försterhaus“); церква Св. Георга. Вечорами відкриваються ресторани, дискотеки і бари. На висоті більше 2500 м в горах знаходяться два панорамних ресторани: «Gamsgarten» і «Eisgrat».

Нойштіфт-ім – Штубайталь (Neustift im Stubaital) Австрія

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники