Нічне життя Вени з її сценічною привабливістю все більшою мірою збирається в районі «Пояси», який цілком можна назвати в цьому відношенні центральної милею. Під прольотами мосту, по якому проходить метрополітен, вже давно розташувалися відомі клуби, а тепер відкриваються ще й нові.

Нічне життя Вени з її сценічною привабливістю все більшою мірою збирається в районі «Пояси» (Der Gürtel), який цілком можна назвати в цьому відношенні центральної милею. Під прольотами мосту, по якому проходить метрополітен, вже давно розташувалися відомі клуби “Chelsea“, “B72“ або „Q [kju:]“, а тепер відкриваються ще й нові.

“Der Gürtel“ («Пояс»)- не найкраща живописна з віденських вулиць, по ній рухається безліч транспорту, вона як би розділяє місто і передмістя, а зверху, на арках колишньої залізниці йдуть метропоезда. Але ці зводи і стаціонарні приміщення під ними були спроектовані модерністом-архітектором Отто Вагнером, і їх облюбували музичні клуби.

Рух автомобілів і потягів глушить будь-які звуки і шум музики, нікому не заподіює занепокоєння, як голосно грали б групи або ді-джеї. У літній час ці вечірки тривають всю ніч в садах, а в самому кінці літа проводиться грандіозна вечірка “Gürtel Night Walk“, в якій беруть участь всі клуби відразу, з тисячами своїх відвідувачів і оглушливої живою музикою.

А колись ця місцевість була районом червоних ліхтарів». Перший клуб “Chelsea” в районі пояса відкрив колишній футболіст. Сміливості у нього на це вистачило, і в районі «Пояси» почався бум. Клуб “Chelsea” представив ді-джеїв і живих виконавців в стилі панк та бріт-поп. Відрізнити цей клуб від інших легко – його фасад не засклений, що стало модним для більшості закладів. Наприклад, буквально поруч знаходиться “rhiz”, будинок електронної сцени, де можуть слухати музику і за допомогою ноутбука.

Клуб «В72» пропонує музику електрогітар, вигадливо перемішані з ритмами електронного брейка і біта. Під таку суміш до самого ранку можна святкувати. А от сусідній клуб “Seen“ – це новачок на Поясі. У ньому так само, як і в клубі «В72», виділено дві зони, і є настільний футбол, привертає неабияку увагу до клубу.

Ще один новачок в «Поясі» — це “All In“, який вже встиг прославитися і прекрасним звуком і відмінними коктейлями.

Стильний “Q [kju:]“ – це ніколи не смолкающая атмосфера нескінченного веселощів, що підігрівається гарним набором напоїв і музичними стилями від хауса до r’n’b. А ось “Shiraz“ – заклад набагато більш спокійне. Тут панує східна атмосфера, подають кальяни і вишукані вина – так добре розслабитися ввечері.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Що подивитися у Відні

Як доїхати з аеропорту

Квитки та проїзні

Де поїсти?

Раджу цей готель у Відні


Дізнайтеся як з’їздити до Відня дешево