Будучи театральним містом, Відень всесвітньо відома пишністю імперської архітектури. Саме це стало причиною для створення нової готелі власниками невеликої мережі готелів 25Hours .

Будучи театральним містом, Відень всесвітньо відома пишністю імперської архітектури. Саме це стало причиною для створення нової готелі власниками невеликої мережі готелів 25Hours . До уваги мешканців столиці Австрії представлений новий готель, оформлення якого нагадує циркові декорації та подання.

Дизайном готелю займався Армін Фішер, а розпис стін в номерах була надана ілюстраторові Олафу Хайєк. Потрапивши в будівлю готелю з його яскравими фресками, покривалами, килимками і фіранками, постояльці неодмінно переносяться в свої дитячі мрії.

Кожен з 34 номерів складається зі спальні і ванни, а так само невеликий кухоньки, яка оснащена необхідними пристосуваннями. Тут постояльці можуть вранці випити кави, а ввечері повечеряти в спокійній обстановці. Вся інформація надана на сайті готелю.

Розподіл номерів відбувається за трьома категоріями, залежних від площі приміщення. Отже, М – приміщення, які мають площа 35 квадратних метрів з вікнами, що виходять в тихий дворик готелю. До категорії L відносяться кімнати, мають площа 42 квадратних метра, з вікнами, що дивляться на місто. Третя категорія Director представлена у вигляді двох сьютов, площа яких сорок два і п’ятдесят шість квадратних метрів. Ці номери мають власні тераси. Кожен номер оснащений кондиціонером та безкоштовним доступом до Інтернету Wi-Fi.

Кафе Dachboden входить до складу мережі готелів 25Hours. Говорячи про його дизайні, можна помітити сміливе рішення архітекторів, які з’єднали воєдино пляжний бар і солідний ресторан, відомий різноманітністю коктейлів і домашніх пирогів. Кожну середу в кафе виступають діджеї.

Стартова ціна проживання в готелі – 130 євро, сніданок – 16 євро. Завчасне бронювання, яке здійснюється мінімум за один місяць, дозволяє отримати знижку в 10 %. Така ж знижка робиться гостям, які бронюють номери на термін, що перевищує 10 днів.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Мої збірки готелів:

  • 10 кращих готелів Відня
  • 10 недорогих готелів в центрі Відня
  • Хороші готелі Відня
  • Дешеві готелі Відня
  • 2* готелі Відня
  • 3* готелі Відня
  • 5* готелі Відня


Скачайте маршрути по Відню