Відень — це місто шанувальників опери, фанатів музеїв і… романтиків. У Вену їдуть подивитися прекрасні палаци, величні площі та мальовничі вулички. Перед вами постануть готичний собор св. Стефана, величний Хофбург, будинок Сецессіона в блиску модерну, бароковий палац Шенбрунн, Музей історії мистецтва, Музейний квартал. Всього понад 150 палаців, 27 замків і 100 музеїв. Ідіть, милуйтеся, захоплюйтеся!

На травневі свята в Вену!

Відень — це місто шанувальників опери, фанатів музеїв і… романтиків. У Вену їдуть подивитися прекрасні палаци, величні площі та мальовничі вулички. Перед вами постануть готичний собор св. Стефана, величний Хофбург, будинок Сецессіона в блиску модерну, бароковий палац Шенбрунн, Музей історії мистецтва, Музейний квартал. Всього понад 150 палаців, 27 замків і 100 музеїв. Ідіть, милуйтеся, захоплюйтеся!

Що ж ще чекає вас у Відні на травневі свята?

Ласкаво просимо в світову столицю музики! Повітря Відня буквально просочений музикою. Це батьківщина вальсу, оперети, мюзиклу «made in Vienna». У ці дні сцени міста і концертні зали пропонують різні вистави і концерти. Знавців опери чекає зустріч зі світовими зірками, любителі джазу — отримають задоволення, відвідавши один з джаз-клубів. Концерти поп – і рок-музикантів принесуть незабутні враження від «живої» музики. Електронна музика для розслаблення або танцювальна теж представлена в клубах міста.

Віденська опера

Віденська Державна опера

Віденська Державна опера — один з перших оперних адрес світу. Віденський Театр — «другий» оперний театр, відомий своїми прем’єрами в стилях від бароко до модерну. У Віденській Народній Опері звучать веселі оперети, оперна класика і мюзикли. А спеціалізація Віденського Камерного Оперного Театру раритети.

Виступ Віденського хору хлопчиків

Віденський хор хлопчиків

Віденський хор хлопчиків регулярно виступає в Хофбургской капелі по неділях під час церковного богослужіння і в своєму новому концертному залі MuTh.

Концерт у Віденському музичному зборах (Wiener Musikverein)

Концерти

У концертному житті Відня домінують два концертні зали: Концертхаус і Музикферайн. Музикферайн — традиційний концертний зал, де виступають артисти найвищого рангу. Тут з 04.04 по 16.05.2013 пройде «весняний Віденський фестиваль», на якому виступлять сопрано Патрісія Петібон, тенор Міхаель Шаде, меццо-сопрано Ангеліка Кирхшлагер і Елізабет Кульман, скрипалька Анна-Софі Mutter, Симфонічний оркестр Віденського радіо ORF. Всього 57 концертів.

Концертхаус вражає атмосферою стилю модерн. Його музичний діапазон включає в себе класичний репертуар, музику середньовіччя, ворлд-мюзік і джаз, сучасну музику.

Курсалон Вени — один з кращих концертних залів. Ви зробите казкове музичне подорож у часі і насолодіться унікальною атмосферою. Кожну суботу з 4 травня по 28 вересня в 11 годин

Капела Тевтонського ордена в традиційній блакитній уніформі проходить маршем у Внутрішній Бургхоф через Кольмаркт – під мелодії Роберта Штольца, Франца Легара і Йоганна Штрауса.

Будинок музики у Відні

У Вену на травневі свята з дітьми

Якщо ви з дітьми, то вирушайте в Музей звуку, і зробите музичну подорож. Дізнайтеся більше про великих композиторів минулого, повстречайтесь з кращими сучасними музикантами, загляньте в майбутнє комп’ютерної музики.

Віденські терми

Спа

Любителів веллнеса залучають до столиці Віденські терми. Тут Ви відпочинете за святкові дні і душею, і тілом.

У віденському кафе

Відень для кавоманів та ласунів

Відень — рай для кавоманів та ласунів. Численні ресторанчики і кафе давно стали невід’ємним атрибутом міста. Не відмовте собі в задоволенні посидіти теплим весняним днем в одному з них: фешенебельний «До-енд-Ко», класична «Марія Терезія», модерністський «Музеум», респектабельні «Захер», «Гавелка», «Доммайер», де свого часу дебютував Штраус, і улюблене кафе Фрейда «Ландман».

У віденській пивної

У Вену за пивом!

І, звичайно ж, обов’язково потрібно побувати у віденській пивний, покуштувати цього хмільного напою і заїсти знаменитими реберцями.

Грінцинг — один з районів Відня

Дегустація австрійських вин

Австрійці з давніх пір займаються виноробством. Тому включіть в свою програму відвідування Хойрігера — віденської винної таверни, де наливається, в основному, вино власного виробництва. Їх багато в Грінцінг або Штаммерсдорфе.

Відень травнева чекає і шоппоголиков. «Золотий трикутник», що знаходиться між Хофбургом, собором Стефана і оперою, це вулиці Lohlmarkt, Karntner Strabe і Graben, магазини на яких порадують елегантними і дорогими речами. Пошоппить також можна на Favoritenstra, Meidlinger, Landstra, Mariahilfer, Hauptstra. Дизайнерські магазини знайдете на Маргаретенштрассе. А хто любить подешевше — їдьте в Аутлет в місті Парндорф.

Аутлет в Парндорфе

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники