Щогодини з Відня в Зальцбург c 11 грудня 2011 року Австрія отримає альтернативного державному ÖBB залізничного перевізника.

Щогодини з Відня в Зальцбург c 11 грудня 2011 року Австрія отримає альтернативного державному ÖBB залізничного перевізника. Нової компанії Westbahn належить ідея пустити недорогі рейси від Відня до Зальцбурга, які будуть перевозити пасажирів щогодини. Цей популярний маршрут носить історичну назву, що відповідає назві компанії, яка має намір ввести дані маршрути.

Подорожуючи зі швидкістю 200 км/год, пасажирам потрібно 2 години 50 хвилин, щоб дістатися з Відня до кінцевої точки подорожі. Шість зупинок передбачених цими рейсами. Склади швейцарського виробництва, що складаються з трьох двоповерхових вагонів, зможуть забезпечити п’ятсот пасажирів сидячими місцями. У вагонах не курять. Є різні пасажирські місця — диванчики, крісла навпроти один одного зі столиками, крісла один за одним. Є туалети. Квиткової каси на вокзалі немає. Квиток купується прямо у вагоні (чи заздалегідь онлайн). Є полиці для багажу і безкоштовний інтернет. Крім того для забезпечення комфорту пасажирів у кожному вагоні буде знаходитися автомат з продажу легких закусок і напоїв.

Вартість проїзду 24 євро. Така ж вартість проїзду в державних поїздах ÖBB при наявності річний знижкової карти, повна ж вартість складає 48 євро. Нові рейси вже запущені.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники