У часи правління династії Габсбургів Хайнбург був східним форпостом, захистом країни від турецьких і угорських набігів. В даний час це зовсім невелике містечко з населенням 5000 чоловік, площею 25 квадратних кілометрів. Але містом Хайнбург став дуже давно, вже в середині XIII століття форпост отримав статус міста.

Хайнбург-на-Дунаї (Hainburg an der Donau)

У часи правління династії Габсбургів Хайнбург (Hainburg an der Donau) був східним форпостом, захистом країни від турецьких і угорських набігів. В даний час це зовсім невелике містечко з населенням 5000 чоловік, площею 25 квадратних кілометрів. Але містом Хайнбург став дуже давно, вже в середині XIII століття форпост отримав статус міста.

Містечко знаходиться в 40 км від Відня, це самий північний місто Австрії на березі Дунаю. У Хайнбургу є що подивитися туристу: кріпосна стіна добре збереглася, демонструючи колишній вигляд Хайнбурга. На стіні збереглося 15 веж, троє стародавніх воріт, побудованих в XIII столітті. Висота Західних досягає 20 метрів. Це одні з найбільш високих кріпосних воріт в Австрії. У них розміщується міський музей.

Хайнбург-на-Дунаї (Hainburg an der Donau)

Рибальські ворота виходять до Дунаю, Угорські ворота найстаріші і масивні. Через Рибальські ворота в Хайнбург в XVII столітті проникли турки, влаштувавши в місті криваве побоїще. До наших днів провулок, що веде до Рибальським воротах, зберіг назву Кривавого.

На горі Шлоссберг збереглися руїни замку Хаймобург, зруйнованого під час того ж турецького набігу.

Хайнбург-на-Дунаї (Hainburg an der Donau)

Хайнбург-на-Дунаї (Hainburg an der Donau)

Хайнбург-на-Дунаї (Hainburg an der Donau)
Хайнбург-на-Дунаї, Австрія

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники