Дюрштайн – це невеликий красивий місто з вузькими середньовічними вуличками, розташований на березі Дунаю. Від фортеці з однойменною назвою, побудованої в XII столітті на високій скелі, сьогодні залишилися лише руїни. Це була надійний захист для середньовічного міста.

Дюрштайн (Dürnstein)

Дюрштайн (Dürnstein) – це невеликий красивий місто з вузькими середньовічними вуличками, розташований на березі Дунаю. Від фортеці з однойменною назвою сьогодні залишилися лише руїни, вона була побудована в XII столітті на високій скелі. Це була надійний захист для середньовічного міста.

Дюрштайн перекладається як «фортеця на сухому грунті». Але цей маленький місто на березі Дунаю прославився не своєю фортецею, а тим,що в ній протягом року перебував в ув’язненні легендарний король Англії Річард Левове Серце. На шляху з третього хрестового походу король зупинився в околицях Відня в мисливському будиночку. Герцог Леопольд V, дізнавшись про це, оточив будиночок зі своїми військами. І ось, віддавши герцогу свій меч, Річард Левове Серце був заточений в замок Дюрштайн.

Дюрштайн (Dürnstein)

Дюрштайн (Dürnstein)

У 1993 році Леопольд V, отримавши 150 тисяч марок сріблом, звільнив короля Англії. На отримані гроші Леопольд збудував три фортеці – у Хайнбургу, Эннсе і Вінер Нойштадті. Знаменитий полонений був улюбленцем охорони, так як завжди зберігав присутність духу, навіть писав вірші про полон і зраду. Адже саме його брат, король Франції, вів таємні переговори з Леопольдом про продовження ув’язнення, пропонуючи герцогу величезні суми.

Дюрштайн (Dürnstein)

Дюрнштайн знаходиться в долині Вахау і прославився своїм чудовим вином і виноградниками. У місті є музей вина. А ще, Дюрнштайн полягає у списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Дюрштайн (Dürnstein)

Дюрштайн (Dürnstein)
3601 Дюрнштайн, Австрія

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники