Місто Енс зберігає спогади про своє античному попередника. Жили тут кельтів витіснили римляни, перетворивши цю територію в одну зі своїх провінцій.

Місто Енс (Enns)

Місто Енс (Enns) зберігає спогади про своє античному попередника. Жили тут кельтів витіснили римляни, перетворивши цю територію в одну зі своїх провінцій. Пізніше на цих землях розташувалося військове поселення. Це був своєрідний тренувальний табір для легіонерів. Історія міста пов’язана з ім’ям знаменитого римського префекта, який після звернення до християнства був кинутий прихильниками імператора Діоклетіана в річку Енс з млиновим жорном на шиї. Мова йде про святого Флоріані, став покровителем міста.

Місто Енс (Enns)

Но закінчилися гоніння на християн, як в місті з’явилася перша базиліка. До наших днів вона не збереглася, але на її фундаменті звели нову церкву і присвятили її, зрозуміло, Флоріану Лорхскому. У цього архітектурного пам’ятника витягнуті спрощені силуетні лінії, навідні спогад ранньої готики. Створюється контраст між світлими і темними стінами конічним дахами. Стрілчасті вікна, мабуть, кілька розбивають загальне враження монументальності.

Місто Енс (Enns)

Леопольда VI в 1212 році підписав указ про муніципальному праві для Енса, тому місто з повною підставою вважає себе найстарішим в Австрії. Документи, що підтверджують достовірність події продемонструють всім бажаючим працівники місцевого музею. Сучасний Енс налічує трохи більше 10 тисяч жителів. В історичному центрі збережися житлові будинки, фасади яких говорять про приналежність до часу ренесансу.

Місто Енс (Enns)

Здалеку видніється шестидесятиметровая Міська вежа, у неї солідний вік, що перевищує п’ять століть. У колишні часи вежа була ще і дзвіницею, але зараз вона тільки прикрашає міський пейзаж.

Місто Енс (Enns)

Туристи частіше направляються до парафіяльної церкви святої Марії, побудована в 1343 році, вона являє гідний зразок пізньої готики.

Місто Енс (Enns)

Місто Енс (Enns)
4470 Енс, Австрія

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники