Були в Відні 2 ночі. Відень прекрасна. Ми тут 3-ий раз і завжди відчуваємо радість від перебування в Австрії, тим більше,що ми проїхали її вздовж від Інсбрука до Відня.

Були в Відні 2 ночі. Відень прекрасна. Ми тут 3-ий раз і завжди відчуваємо радість від перебування в Австрії, тим більше,що ми проїхали її вздовж від Інсбрука до Відня. Відчувається дуже високий рівень життя, а також невимовна краса гір і пейзажів.

Були в багатьох місцях Європи,але Австрія заслуговує особливого захоплення. Залишилися незадоволені лише готелем в центрі NH hotel на Mariahilfer Strasse 32-34. На 4 зірки ніяк не тягне, особливо був мізерним сніданок з набором дешевих продуктів. Викликало обурення блокування кредитної картки за однією заздалегідь не оплаченої ночі. У зв’язку з цим картка не працювала і ми не могли нічого купити і пообідати.

Вранці оплатити було не можна ( важко їм перевірити користувалися ми баром) і лише до вечора картку розблокували. Прикро,якщо це стосується тільки росіян. Нічого подібного ні в одній країні Європи цього не було. Одне лише перевага готелю-самий центр Відня. Спасибі за інформацію Удачі.

Володимир

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники