Затишне містечко Лустенау розташований в долині Рейну. Поруч з ним знаходиться озеро Бодензее. Туристи люблять приїжджати в Лустенау — відпочиваючих приваблює незаймана природа і красиве озеро. У міських околицях збереглося безліч заповідних куточків, де живуть дикі птахи.

Лустенау (Lustenau)

Затишне містечко Лустенау (Lustenau) розташований в долині Рейну — в землі Форарльберг, округ Дорнбірн. Поруч з містом знаходиться озеро Бодензее (Bodensee). Туристи люблять приїжджати в Лустенау — відпочиваючих приваблює незаймана природа і красиве озеро Боден. У міських околицях збереглося безліч заповідних куточків, де живуть дикі птахи. Місто оточене колоритними сільськими поселеннями. У самому Лустенау переважають квартали з сучасною забудовою.

Лустенау до 1830 року вважався незалежним графством, потім його включили до складу Австрії. З XIX століття місто було центром текстильної промисловості, славився лляними тканинами, виробами місцевих вишивальниць і мереживниць.

Озеро Бодензее (Bodensee)

У Лустенау ні в кого немає секретів. Один раз в декілька років виходить міський довідник, у якому вказані персональні дані кожного жителя. У ньому є не тільки стандартні дані — адресу і телефон, але й особисті: сімейний статус, кількість дітей, місце роботи. У містечку невелика різноманітність прізвищ (поширених прізвищ тут всього вісім, і їх носить майже половина населення). Довідник видається для полегшення ідентифікації кожного жителя Лустенау.

Парафіяльна церква св. Петра і Павла (Pfarrkirche St. Peter und Paul), фото Chris kwok

Історичних пам’яток тут майже немає – у минулому місто багато разів страждав від руйнівних повеней. Збереглися парафіяльна церква св. Петра і Павла (Pfarrkirche St. Peter und Paul) (архітектор Алоїс Негреллі, 1875) і барокова каплиця Марії Лоретто (Lorettokapelle) (1645 р.). Архітектура Лустенау по-своєму унікальна – в ній поєднуються старовинні будівельні традиції і сучасні матеріали. Подібні будови більше не зустрічаються ніде в Австрії, та й у всій Європі. Унікальний і мову місцевих жителів – вони говорять на швейцарському німецькому діалекті з особливою фонетикою.

Каплиця Лоретто (Lorettokapelle)

У Лустенау багато розважальних закладів — є ресторани, кафе, нічні клуби, міський парк. Працюють дві музейні експозиції: музей Рейна (Museum Rhein) і Музей вишивки (Stickereimuseum).

Лустенау (Lustenau), фото philmensch

Слава Лустенау — у спортивних досягненнях. У місті два футбольних клуби: ФК «Аустрія Лустенау» і «Lustenau». Перший клуб був створений ще в 1914 р. Сьогодні він грає у першій лізі чемпіонату Австрії. «Домашні» матчі проходять на стадіоні Reichshofstadion, розрахованому на 11 тис. уболівальників. Тут проходять змагання з легкої атлетики.

Лустенау (Lustenau)

У місті багато спортивних об’єктів: комплекс Standards Im Parkbad з басейном і трампліном, льодовий палац Rheinhalle, криті корти, безліч спортивних і тренажерних залів. Всього в Лустенау існує більше тридцяти різних спортклубів.

Лустенау (Lustenau)

Туристів приваблює насичене культурне життя Лустенау. Тут проводяться відкриті концерти, ярмарки. З 1975 р. проходять джазові фестивалі, організовані міським джаз-клубом.

Лустенау (Lustenau)
6890 Lustenau, Österreich

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Інсбрук:

  • Пам’ятки
  • Цікаві екскурсії
  • Куди з’їздити?
  • Карти і схеми міста
  • Як дістатися за €8?
  • Хороші готелі в Інсбруку