Літо для столиці Австрії буде примітно проведеними фестивалями та виставками. Початок Фестивалю музичних фільмів, яке пройде на Ратушній площі, де буде встановлено величезний екран, датується 2 червня, закінчення ж призначене на 4 вересня. Два місяці будуть показуватися класичні кінострічки і популярні європейські музичні фільми. Так само пройде дегустація страв австрійської національної кухні. Всі бажаючі потраплять […]

Літо для столиці Австрії буде примітно проведеними фестивалями та виставками. Початок Фестивалю музичних фільмів, яке пройде на Ратушній площі, де буде встановлено величезний екран, датується 2 червня, закінчення ж призначене на 4 вересня. Два місяці будуть показуватися класичні кінострічки і популярні європейські музичні фільми. Так само пройде дегустація страв австрійської національної кухні. Всі бажаючі потраплять на свято безкоштовно.

Віденський Музейний квартал буде очікувати любителів всього незвичайного 5 липня з інноваційним шоу Shadowland, представленим американським танцювальним театром Pilobolus. В основі постановки лежить гра тіней, світлових ефектів і класичні танці. До уваги відвідувачів буде неперевершене мистецтво дев’яти акторів, чиї силуети перетворяться на слонів і автомобілі, замки і кентаврів, розпускаються квіти і поетичні образи.

7 липня всіх бажаючих готова прийняти Іспанська школа верхової їзди, чий манеж на ніч стане унікальним бальним залом для балу Fete Imperiale.

Протягом чотирьох місяців з 7 липня по 6 листопада Віденський дім мистецтв буде представляти виставку, яка присвячена художнику Фриденсрайху Хундертвассеру, чия творчість проникає в душі цінителів і змушує проживати в світі його творів.

13 липня початок фестивалю «ИмПульсТанц», що збирає воєдино світових зірок танцювального авангарду. Окрім вистав, проводитимуться майстер-класи для тих, хто бажає навчитися гарно танцювати. Перший номер фестивалю належить індійській групі Terence Dance Company. Закінчення заходу заплановано на 14 серпня.

Бульвар Рінгштрассе 27 серпня стане примітний вуличним танцювальним марафоном, ставши при цьому гігантської майданчиком для танців, що займає територію від Ратушної площі до Опери.

Величезний 20-ти тонний павільйон звуку The Morning Line, створений нью-йоркським художником Меттью Річі, з метою вивчення злиття мистецтва звуку з архітектурою буде відкритий цілодобово до 20 листопада. При цьому вхід безкоштовний.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники