Літературний фестиваль, проведення якого стало для Відня традиційним, був урочисто відкритий 10 липня у Музейному кварталі столиці. Протягом двох літніх місяців щочетверга тут будуть зустрічати любителів австрійської літератури. Програма свята в цьому році розширено порівняно з торішніми.

Літературний фестиваль, проведення якого стало для Відня традиційним, був урочисто відкритий 10 липня у Музейному кварталі столиці. Протягом двох літніх місяців щочетверга тут будуть зустрічати любителів австрійської літератури.

Програма свята в цьому році розширено порівняно з торішніми: в ході фестивалю буде проведено дев’ять авторських читань, серед яких будуть і прем’єрні. Наприклад, 23 серпня Клеменс Зетц, отримав у цьому році в Лейпцигу почесну книжкову премію за великий внесок у загальноєвропейське порозуміння, читатиме уривки з нової книги «Індиго». На закритті фестивалю 30 серпня автор численних кримінальних романів, відомий письменник з Австрії Вольф Хаас представить шанувальникам літератури свою нову книгу.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники