Щорічне, одне з найбільш популярних і відвідуваних благодійних заходів у Європі Бал життя (Life Ball) пройде 19 травня 2012 року у Віденській Ратуші. Це дивовижне дійство, що поєднує в собі карнавал і традиції віденських балів.

Бал життя (Life Ball)

За традицією одне з найбільш популярних і відвідуваних благодійних заходів у Європі — Life Ball. Це дивовижне дійство, що поєднує в собі карнавал і традиції віденських балів пройде в цьому році 19 травня у Віденській ратуші. Крім того, що це свято, на якому вишукана і гламурна публіка віддається веселощам, Life Ball збирає чималу суму для допомоги хворим на Снід. Сума благодійних коштів зазвичай зашкалює за 1,5 мільйона євро.

Бал життя (Life Ball) багато в чому нагадує Love Parade. Тут є свій дрес-код — одягнутися потрібно як можна більш екстравагантні. У Life Ball існують і правила поведінки — це епатаж і веселощі. Організатори заходу щороку оголошують креативну концепцію, під знаком якої воно пройде. Починаючи з 2009 року, Life Ball почав проходити під символами стихій. Першою стихією стала вода, і в 2009 році гаслом свята став девіз «Let Love flow!», що в перекладі означає «Нехай ллється любов». Девіз 2010 року був більш серйозним і закликав посіяти насіння солідарності («Sow the Seeds of Solidarity!»)і пройшов під знаком землі. Символом 2011 року став повітря, і учасники змогли«Розправити крила толерантності» («Spread the Wings of Tolerance!»). У нинішньому році учасники свята будуть «запалювати» під знаком вогню. Девіз Life Ball 2012 — «Fight the Flames of Ignorance!», що можна перекласти, як «Погасити вогонь байдужості».

Бал життя (Life Ball)

На відкриття балу, яке відбудеться у Відні на Ратушній площі 19 травня, за традицією з’їдуться тисячі гостей, серед яких обов’язково будуть і зірки світової величини — «Посланника Життя». А головною подією вечора стане модний показ від дизайнерів зі світовим ім’ям.

Бал життя (Life Ball)

Як потрапити на це свято? Церемонія відкриття доступна для всіх бажаючих. Потім свято триває всередині Ратуші, ціни на квитки знаходяться в діапазоні від 75 до тисяч євро. Наприклад, щоб орендувати vip-lounge на 12 гостей, потрібно сплатити 14 400 євро. У цю ціну входять і алкогольні напої і закуски. Цікаво, що, незважаючи на рівень цін, і те, що щорічно пропонується понад 800 тис. квитків, щасливчиків тільки 3780 осіб, які зможуть потрапити всередину мерії.

Бал життя (Life Ball)

Для тих, хто любить веселитися, але не зміг потрапити на дійство в Ратуші, є і більш демократичні пропозиції. Прямо з церемонії відкриття можна податися у віденський Volksgarten. Тут всього за 20 євро можна взяти участь у не менш грандіозною Life Ball Party. Якщо ж і цього веселощів недостатньо, то можна продовжувати до ранку на after party, яка також проходить в Volksgarten.

Бал життя (Life Ball)

Бал життя (Life Ball)

Бал життя (Life Ball)

Бал життя (Life Ball)

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники