Карнавали, які проходять в Тиролі в переддень великого посту, збирають величезну кількість учасників і глядачів. Чудові ходи, які супроводжують час фашінгу, коли дозволено бешкетувати і розважатися на повну котушку, проводяться далеко не кожен рік.

Карнавал в Тіролі напередодні великого посту

Карнавали, які проходять в Тиролі в переддень великого посту, збирають величезну кількість учасників і глядачів. Чудові ходи, які супроводжують час фашінгу, коли дозволено бешкетувати і розважатися на повну котушку, проводяться далеко не кожен рік. Всі учасники з нетерпінням чекають, коли міська влада оголосить улюблене багатьма традиційний захід. В основному, карнавали проходять раз в три, чотири роки, іноді раз на п’ять років.

Маскарадний хід наповнює серця радістю, веселяться всі, від самих маленьких до дорослих і почесних жителів міста. Чоловіки Тіролю в кількості 900 осіб з натхненням беруть активну участь в розкішному маскараді. Вуличний спектакль грають веселі і безтурботні люди, які музицирують на різних музичних інструментах, танцюють і співають. Ті, хто не вміє ні того, ні іншого, просто стрибають, шумлять і скачуть, як маленькі діти. Учасники карнавалу з ніг до голови одягнені в дорогі костюми. Голови прикрашають перуки, особи заховані за масками, рукавички і капелюхи перетворюють звичайних городян у загадкових незнайомців.

Карнавал в Тіролі

Під дзвін недільного дзвони опівдні формується карнавальна хода. Щоб місця в процесії вистачило всім маскам, цікаву публіку відтісняють шпритцеры, кюбельмайнен і закнеры, збройні брызгалками з водою, пензликами з пудрениц і круглими мішками. В розвіваються на вітрі широких спідницях з’являються відьми. Кожну прикрашає кудлата, довга коса. Лихий танець з мітелками супроводжується виттям войовничих дівчат. Слідом з’являються головні фігури свята – Ролер і Шеллер (Roller und Scheller). Високі головні убори прикрашають їх голови, під ритмічний дзвін бубнов головні дійові особи карнавалу починають урочистий танець „Gang’l“. Під срібний дзвін маленьких дзвіночків Роллера, глядачі, затамувавши подих, стежать за найважливішим, священним моментом ходи.

Карнавал в Тіролі

Настав час уважно розглянути маски головних героїв, кожна з яких є справжнім шедевром. Маска Шеллера — дуже мужня і зріла маска, з бородою і могутніми бровами, більш темним кольором шкіри. Маска Ролера посміхається, вона світла, юна і гарна, своїми рожевими щічками нагадує зло жіноче обличчя. Гра масок втілює боротьбу зими і весни, вона повторює багатовікові карнавальні ігри епохи бароко, коли знати веселилася на маскарадах. Поступово подібні забави стали доступні і простим городянам.

Карнавал в Тіролі

В Тіролі особливе ставлення до масок і карнавальних костюмів, їх вибирають з особливим трепетом і престрастием. Правила маскарадної гри чітко дотримуються. У кожному карнавальному ході розігрується своє уявлення, яке зображує випробування сили і буйства, використовуються свої характерні фігури. Якщо уважно придивитися до учасників, то видно, що за масками часто ховаються жінки. Майстрині не тільки підганяють своїм чоловікам карнавальні костюми за розміром, вони талановито вирізають маски, які нагадують справжні витвори мистецтва. Маски виробництва Ірен Кармен увійшли в експозицію Карнавального музею в Нассерайте. Її роботи користуються великою популярністю, під час фашінгу багато жителів носять з гордістю вироби знаменитої майстрині.

Карнавал в Тіролі

Карнавал в Тіролі

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники