Кафе з кішками «Neko» для Відня — перший досвід. Він став вдалим. Знайшлося чимало охочих випити чашечку кави, погладжуючи при цьому пухнасту спинку кота.

Кафе «Neko»

«Котячі кафе» давно популярні в Японії (відомо, що японці — великі майстри по частині нестандартних способів релаксації). Для Відня кафе з кішками «Neko» – перший досвід. Він став вдалим – знайшлося чимало охочих випити чашечку кави, погладжуючи при цьому пухнасту спинку кота.

Кішок в закладі шість: Moritz, Luca, Haru, Momo, Sonia, Thomas. Їх взяли з притулку. Погодження з органами санітарного нагляду зайняли деякий час, але все вдалося залагодити формальності. При підготовці до роботи, господарям закладу, довелося заручитися дозволом служби захисту тварин.

Кафе «Neko»

У травні — 2012 пухнасті «службовці» почали роботу в кафе «Neko», розрахованому на п’ятдесят відвідувачів, за адресою: Blumenstockgasse 5.

Кафе «Neko»

Будівля кафе — невисока і непримітне. Помітною вивіски у закладу немає – лише скромний напис «Neko» на двері, та маленька фігурка кішки, лежить не гілці.

Кафе «Neko»

Кафе «Neko»

Кафе «Neko»

Кафе «Neko»

Кафе «Neko»
Blumenstockgasse 5 1010 Wien, Österreich
cafeneko.at

Їхати метро U1, U3 до станції Stephansplatz

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Що подивитися у Відні

Як доїхати з аеропорту

Квитки та проїзні

Де поїсти?

Раджу цей готель у Відні


Скачайте маршрути по Відню