Кава «по-віденськи» є всесвітньо відомим брендом. Музей Кави та Свято Кави є яскравими свідченнями ніжної прихильності місцевих жителів до заморських бобам.

Історія про Відень і кава

Кава «по-віденськи» є всесвітньо відомим брендом. Кавові традиції виникли в Австрії в кінці XVII століття, коли в 60-х роках отоманський посол, який проживає у Відні, пригостив місцевих жителів цим ароматним напоєм. Віденцям припав до смаку незвичайний нектар. Музей Кави та Свято Кави є яскравими свідченнями ніжної прихильності місцевих жителів до заморських бобам.

З тих часів збереглася скарга міського скарбника про те, що жителі стали палити занадто багато дров для приготування кави. Зерна купувалися у східних торговців, вінці їх ретельно перемелювали і самі готували собі напій. У 1680 році стали з’являтися перші кав’ярні. А в 1683 р. турки напали на Австрію. Облога Відня була знята завдяки героїчним діям поляка Франца Кольшицкого, який підтримував зв’язок з австрійським підкріпленням. Турки обложили Відень, маючи солідний запас зелених зерен кави. Є кілька версій про те, як Кольшицкий став власником кав’ярень у Відні, але те, що початок було покладено завдяки цим турецьким запасами, є достовірною інформацією.

Історія про Відень і кава

Віденські кафе символізують буржуазний спосіб життя, вони являють собою найважливіший інститут соціуму. Обстановкою перших віденських кафе служили круглі дерев’яні або мармурові столики і стільці з витончено вигнутою спинкою. Європа підхопила вишуканий стиль кав’ярень у Відні. Класична обстановка стала обов’язковою для кращих закладів, що пропонують ароматний напій. Особливу атмосферу кав’ярень створювали більше 20 видів кави і газети, які пропонувалися відвідувачам. Чоловіки читали свіжі новини в ранкових газетах за чашкою ароматної кави, а ввечері обговорювали події дня або грали. Серед закладів виділялися елітні кав’ярні, такі як у Шперля і у Гринштайдля, в яких збиралися політики, літератори і художники. Рафінована суспільство за чашкою кави вело різні дискусії, в тому числі і про шкоду жіночої емансипації. Кав’ярні рангом нижче призначалися для комерсантів і дантистів. Були навіть спеціальні заклади для кишенькових злодіїв і кінських баришників.

Історія про Відень і кава

Мода на каву швидко поширилася по всій імперії Габсбургів. Кав’ярні стали відкриватися в Празі, Будапешті та Кракові. Відень залишалася лідером серед європейських країн за прихильності до класичного ранкового напою. Шістсот кав’ярень, які відкрилися в кінці XIX століття , завжди наповнювала публіка.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Що подивитися у Відні

Як доїхати з аеропорту

Квитки та проїзні

Де поїсти?

Раджу цей готель у Відні


Дізнайтеся як з’їздити до Відня дешево