Інсбрук — австрійський гірськолижний курорт. Готелі та котеджі знаходяться в безпосередній близькості від підйомників. Все продумано до дрібниць для комфортного відпочинку в серці Австрійських Альп.

Інсбруку ( Innsbruck) — австрійський гірськолижний курорт відкритий аж до квітня, льодовик Шутбай (Stubai) забезпечує тривалість сезону, починаючи з грудня. Курорт призначений для будь-яких зимових видів спорту та активного відпочинку. Готелі та котеджі знаходяться в безпосередній близькості від підйомників. Все продумано до дрібниць для комфортного відпочинку в серці Австрійських Альп. Альпи гарні в будь-який час доби, але вечірні гори, пофарбовані променями призахідного сонця, являють собою особливе видовище.

Інсбрук об’єднує шість районів, призначених для катання на сноуборді та лижах. Постійно курсує автобус доставить в кожен район абсолютно безкоштовно. На курорті продається загальний абонемент, який дозволить скористатися усіма трасами. Схили обладнані трасами різного ступеня складності. Можна вибрати зручний і цікавий спуск для будь-якого рівня підготовки. Гірськолижні школи навчать новачків мистецтва катання на сноуборді, гірських і бігових лижах. Для лижників, які віддають перевагу біг по рівнині, розроблені траси загальною протяжністю 200 кілометрів. Для пішохідних прогулянок розчищені пішохідні стежки, загальна довжина яких становить 20 кілометрів. Професійні інструктори поставлять на лижі навіть маленької дитини. На курорті багато дитячих лижних шкіл.

Інсбрук знаходиться на висоті 575 метрів і об’єднує гірськолижні траси загальною протяжністю 130 кілометрів. Половину спусків займають червоні траси середнього ступеня складності. Початківці можуть скористатися простими і плавними гірськолижними спусками, що займають близько 30% території курорту. На решту 20% розташовані чорні траси, на яких показують свою майстерність професіонали і любителі гострих відчуттів.

На самий верх доставить будь 76 сучасних підйомників. Необхідне для комфортного катання кількість снігу підтримує система штучного утворення снігового покриву. Довжина найдовшої траси становить 10 кілометрів.

Активний відпочинок на курорті не обмежений одними лижами. Для туристів доступна олімпійська бобслейна траса і каток для фігурного катання, керлінгу та хокею, пропонується катання на санях. З кожним роком спортивна інфраструктура Інсбрука зростає, розробляються нові сучасні траси і катки, модернізується система підйомників.

Інсбрук( Innsbruck)
Інсбрук Австрія

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Інсбрук:

  • Пам’ятки
  • Цікаві екскурсії
  • Куди з’їздити?
  • Карти і схеми міста
  • Як дістатися за €8?
  • Хороші готелі в Інсбруку