Грінцинг вже давно став межею міста, але і зараз зберіг в собі сільський середньовічний вигляд. У цьому дев’ятнадцятому районі Відня, який знаходиться на північному заході австрійської столиці

Грінцинг вже давно став межею міста, але і зараз зберіг в собі сільський середньовічний вигляд. У цьому дев’ятнадцятому районі Відня, який знаходиться на північному заході австрійської столиці, майже в кожному будинку є невелике кафе або ресторанчик. І не дивно — адже відразу за будинками Гринцинга починаються виноградники, і саме тут можна спробувати молоде вино, зроблене руками місцевих виноробів.

Але туристи приїжджають в цей район і для того, щоб випити хойрігера (саме так називають тут молоде вино), і для того, щоб побачити панораму міста. За околицею району починаються пагорби. В Грінцінг можна дочекатися місцевого автобуса і на ньому доїхати до вершини кожного з цих трьох пагорбів. А з висоти цих пагорбів з одного боку можна побачити все місто, а з іншого — Дунай.

А добиратися до Гринцинга треба на трамвайчику по трамвайній кільцю з самого центру міста. І по дорозі з вікна акуратного вагончика оглянути австрійську столицю. Перед кінцевою зупинкою в Грінцінг трамвайчик проходить через арку, розташовану в звичайному будинку. Зате навколо розташовані аристократичні вілли, побудовані на початку минулого століття.

Недалеко знаходиться будинок, де жив Бетховен, а на Гринцингском кладовищі можна побачити могилу Густава Малера — глави Віденської Опери і також відомого композитора.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники