Готелі об’єднання Naturidyll — це відпочинок, не заподіює шкоди природі. «Природа – наш дім!»- саме цей принцип є основоположним для цього типу відпочинку. Готелі розташовані в ідилічних місцях на лоні природи, в найкрасивіших куточках Південного Тіролю та Австрії.

Готелі Naturidyll

Готелі об’єднання Naturidyll — це відпочинок, не заподіює шкоди природі. «Природа – наш дім!»- саме цей принцип є основоположним для цього типу відпочинку. Слово «Naturidyl» перекладається як «природна ідилія». І дійсно, готелі розташовані в ідилічних місцях на лоні природи, в найкрасивіших куточках Південного Тіролю та Австрії.

Власники мережі Naturidyll з повагою ставляться до природи і намагаються щадним чином використовувати природні ресурси. Продукти і вино в готелі доставляються з селянських господарств, де якістю продуктів приділяється особлива увага.

Готелі Naturidyll

Важливим напрямком роботи готелів є екологічність, щодня готелі намагаються розширювати свою діяльність в цьому напрямку. Екотуризм у цій місцевості стає все більш популярним видом відпочинку, і більшість готелів Naturidyll мають Австрійський екологічний сертифікат.

Готелі Naturidyll

У экоотелях шанс відключитися від повсякденної суєти вище, ніж у традиційних, розслабляючий відпочинок сприяє оздоровленню, а урізноманітнити його можна заняттями різними видами спорту і водними розвагами.

Готелі Naturidyll

Готелі розташовані в місцевості, де є прекрасні пішохідні маршрути, а також маршрути для прогулянок на гірських велосипедах, доріжки для скандинавської ходьби і бігу. Зможуть присвятити час улюбленим заняттям тут і дельтапланеристи, наїзники, гравці в гольф, любителі водних видів спорту і альпіністи.

Готелі Naturidyll

Детальна інформація на naturidyll.com

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Мої збірки готелів:

  • 10 кращих готелів Відня
  • 10 недорогих готелів в центрі Відня
  • Хороші готелі Відня
  • Дешеві готелі Відня
  • 2* готелі Відня
  • 3* готелі Відня
  • 5* готелі Відня


Дізнайтеся як з’їздити до Відня дешево