Якщо приємна втома від насичених культурних програм Вени вже дає про себе знати, і ви хотіли б опинитися ближче до природи, то вам сподобається поринути в зелений оазис готелю «Замок Вайкерсдорф»

Якщо приємна втома від насичених культурних програм Вени вже дає про себе знати, і ви хотіли б опинитися ближче до природи, то вам сподобається поринути в зелений оазис готелю «Замок Вайкерсдорф» (Hotel Schloss Weikersdorf). Готель розташувався всього в 26 кілометрах від столиці і в самому центрі музичного Бадена, зайнявши відреставрований замок епохи Відродження.

Територія саду-парку Вайкерсдорф вражає: на 1000 квадратних метрів розкинувся пишний французький розарій, що зберігся тут зі старих часів. Дбайливо виплекані квіти дають достатнє представлення про те, як будете почувати себе ви самі, надавши себе турботам фахівців цього курортного місця.

Список послуг готелю не по-четырехзвездочному багатий. Тут і всі види купалень зі знаменитими сірчаними водами, і біо-сауна, фінська лазня, і кілька басейнів. Місцеві джерела дарують воду вже в підігрітому вигляді. Природна температура води в районі 36 градусів. Сірчані води особливо гарні для профілактики хвороб опорно-рухового апарату і зміцнення кісток. У SPA-центрі готелю запропонують безліч рецептів краси. Але спеціалізація готелю «Замок Вайкерсдорф» — це процедури із застосуванням вина, пелюсток троянд і рожевого кварцу.

Вибір відпочинку після процедур залишається за вами. Ви можете розташуватися біля відкритого каміна в зимовому саду, відправитися грати в теніс чи більярд, або навіть повправлятися в гольфі. Приємним відкриттям, що у багатьох закладах Бадена гості Замку мають знижки на послуги до 30%.

Словом, відпочиваючи в Замку Вайкерсдорф, ви цілком можете відчути, що імперські часи ще не пройшли, а навпаки, знаходяться в самому розквіті, як ті троянди в саду епохи Відродження.

Готель «Замок Вайкерсдорф» (Hotel Schloss Weikersdorf)
Schloßgasse 9-13 2500 Baden, Австрія
austria-hotels.at

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники